2733
2734
عنوان

حامی های فرزند زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2500 بازدید | 209 پست
پس چرا خارج همه بچه زیاددارن  ولی ایران 2تاشده؟

اونجا بچه ها تا هجده سالگي حقوق ميگيرن از دولت 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

چند روز پیش یه خانمی تو یه تاپیک میگفت چون درآمد شوهرش کمه و بچه ی ۶ سالش  اصرار کرده براش سک سک بخرن وقتی رسیدن خونه بچه رو گرفته به باد کتک و سک سک رو پاره کرده و بهش گفته دفعه ی بعد حق نداری بگی از این آشغالا میخوام!!

و هر چی هم بهش میگفتیم قبول نمیکرد کارش اشتباه بوده و تاکید داشت بچه باید شرایط پدرش رو درک کنه !!! 

بگذریم ... 

نظر شخصی من اینه که اگر قرار باشه روزی بچه ای بدنبا بیارم هرگز حق ندارم توقع داشته باشم اون منو درک کنه و باهام راه بیاد ، درک کردن و کنار اومدن و مسئولیت پذیرفتن وظیفه ی من مادر (یا پدر) هست که بزرگسال هستیم و اون بچه در نتیجه ی عمل و اراده ی ما بدنیا اومده . در نتیجه تا زمانی که توانایی مالی و روانی مدیریت بچه نداشته باشم هرگزززز اقدام به بارداری نخواهم کرد

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خارج هم همه زیاد ندارن...بنا به انتخاب شخصی بعضیا بیشتر دارن که اونم اگه منظورت اروپاییان شرایط اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی خیلی بهتری ازما دارن...ولی خب بعضی خارجیام مثل هندو پاکستان با افریقا تعداد زیاد دارن ولی خب جز زجر و فقر و محرومیت چی میبینن اون بچه ها؟

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
درحدماهی 5 .6 تومن

این دارمد ی بچه جواب بگو

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2731
اره گلم درسته تصمیم خودمم همینه منم مجردم عزیزدلم    

اووووو برو بخواب دیر وقته

منم مجرد که هیچی بچه نداشتم از این فانتزیا زیاد داشتم😁۴ تا بچه رو که نمیشه تو ۵۰ متر خونه جا داد. باید درامدت بالا باشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عزیزم چی رو با چییییییییی مقایسه میکنی😁

تازه اونجام همه زیاد ندارن....خودمم فامیلام هستن دیگه میگن اونجا هم براشون تعداد فرزند ایده آل دو تا هست و البته بله بینشون هستن کسایی که ۵ تا ۶ تا هم بچه دارن ولی خب دولت خیلی کمک میکنه تو قضیه هزینه های بچه و نگهداریش و....

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
الان خیلیا توان مالی ندارن  بچه هم زیاد دارن خیریه ها کمکشون میکنن مردمم کمک میکنن

😐بخاطر،بچه زیاد داشتن دست ب دامن خیریه و مردم بشیم؟؟؟؟مجبوریم مگه؟؟

بعدم کدوم مردم ماها که همه تو خرج خودمون موندیم😂

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
ذخیره تخمدان 1.4 خیلی کمه؟؟؟

دو و خورده تقریبا نرمالشه

خیلی کم نیست

اما سریع هر کار میخوای بکنی بکن

چون با دارو هورمونی هی کم و کمتر میشه

به زودی من مامان میشم😊در باره ناباروری میتونم کمکتون کنم
2738
بله من طول سرویکسم توش بود۲۸۰ دادم بدون طول سرویکش ۲۰۰ حدودا واسه سندرم داون و ایناس یه آزمایشم دا ...

هفته چند باید ازمایش داد

۲۹ هفته میشه؟

به زودی من مامان میشم😊در باره ناباروری میتونم کمکتون کنم

همسایمون 5 تا بچه داره یکیشون دوست خواهر کوچیکمه هر وقت میاد خونمون و میره یه چیز از وسایل خواهرم کم میشه مامانم میگه اشکال نداره گناه داره اونم چیزی ب دلش نمونه واقعا بنظرم با حسرت ی آدم رو بزرگ کردن ظلمه بهش

دو بار بخاطر حرفای چرت سیاسی تعلیق شدم
😐بخاطر،بچه زیاد داشتن دست ب دامن خیریه و مردم بشیم؟؟؟؟مجبوریم مگه؟؟ بعدم کدوم مردم ماها که همه تو ...

آفرین 

میخوام به همین برسه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
من حامی بچه زیاد هستم ولی به درامد و پشتوانم هم نگاه میکنم. همینجوری یلخی نمیشه که. بچه محیط امن و ن ...

دقیقااا من ۲ تا بچه دارم وبشب کادو گرفتم براشون هر جعبه لگو یک ونیم میلیون شده اونم نه بزرگ و دیتیل دارش

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704
چند روز پیش یه خانمی تو یه تاپیک میگفت چون درآمد شوهرش کمه و بچه ی ۶ سالش  اصرار کرده براش سک س ...

دقیقاً هرکدوم از ما وقتی باردار میشیم و تصمیم میگیریم بچه رو نگه داریم باید مطمئن باشیم که‌ توانایی ایجاد امنیت مادی و معنوی برای اون بچه رو دارا هستیم

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
2706