2733
2734
عنوان

حامی های فرزند زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2500 بازدید | 209 پست

من پولدار هم‌ بودم زیاد بچه نمیاوردم

اولا اعصاب و حوصله میخواد تربیتشون و اون تربیتی که تو ذهن من هست با تعداد بچه زیاد جور در نمیاد چون وقت و حوصله ندارم

دوما هرچقدرم پول داشته باشم بازم ی چیزایی که خودم کشیدم رو نمیشه اینجا تغییر داد(نمیتونم بازترش کنم)

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پولدار هم‌ بودم زیاد بچه نمیاوردم اولا اعصاب و حوصله میخواد تربیتشون و اون تربیتی که تو ذهن من ه ...

اصلا هیکل خودت نابود میشه😕تو این زمونه که خیلی قیافه مهمه

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2728

من بچه دوست دارم ولي باور كن نميشه قناعت كرد بچه خرج داره خودت خرج داري أينده ميخواد من وضعم بد نيست خدارو شكر ولي سر اينكي بچم به قدري شوكه قيمتا شدم كه اصلا باورم نميشه براي بچه هيچي نخري و فقط واجبات را نهيه كني كلي بايد هزينه كني بعدم ديگه قناعت معني نداره ميشه كم كاري و كوتاهي

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بچه زیاد 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐فقط دردسره دردسر 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740

منم سه تا دوست دارم تازه دومی به دنیا اومده 😍😍

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

من حامی بچه زیاد هستم ولی به درامد و پشتوانم هم نگاه میکنم. همینجوری یلخی نمیشه که. بچه محیط امن و نرمال برای زندگی میخواد بچه آینده میخواد. دوران ما گذشت صبح تا شب تو حیاط و کوچه یه قل دو قل و خاله بازی میکردیم کل اسباب بازیهای زندگیمون یه دست کاسه بشقاب پلاستیکی و یه عردسک دستبافت بود. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اره گلم درسته تصمیم خودمم همینه منم مجردم عزیزدلم    

برا هم دعا کنیم ..به حق امام علی میریم سر خونه زندگی زود😍😍😍😍😘😘😘😘

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

من با قناعت و زجر دادن بچه اوکی نیستم 

هرکس که توان روحی و فرهنگی و مالیش رو داره اگر دوست داشته باشه ۳و۴ تا بچه داشته باشه خوبه اگرم نه که هیچ

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦

الان خیلیا توان مالی ندارن 

بچه هم زیاد دارن خیریه ها کمکشون میکنن

مردمم کمک میکنن 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706