2737
2734
عنوان

حامی های فرزند زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2500 بازدید | 209 پست

درامد کم فقط ی دونه

ولی اگر شوهرم اون حدی که میخوام پولدار باشه ۴ تا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

درآمد کم یعنی چقدر؟اینقدر هست که نیازهای اصلی و ضروری برطرف بشه؟

با این حرف که بچه هر چی دید و دلش خواست باید تهیه بشه مخالفم.باید در حد معقول خرج کرد

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گشنگی بکشی گشنگی بدی کهنه ببندی صبح تا شب دستت تو لگن باشه واسه لباس جیشی شستن😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
وخی عامو هر چی بخوای قناعت کنی بازم بچه دهنتو سرویس مینماید

ذخیره تخمدان 1.4 خیلی کمه؟؟؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

والا مردم همیشه انگار از چیزی که هستن ناراضی اند.نسل مادربزرگ من همه خانواده ها تک فرزند و دو فرزند بودن،بعد مادربزرگم ۸ تا بچه آورد،بعدش خاله ها و دایی ها همه نهایت دو تا الان دوباره شده نسل ما که مثلا چون تو خانواده شلوغ نبودیم فکر میکنیم خیلی خوبه زیاد بودن .ولی من یکی که خودم خانواده کم جمعیت بودم و همسرم پرجمعیت،قشنگ میفهمم که فرزند کمتر،زندگی بهتر

2706