2733
2734
۲۱ اون ۲۴

من به شخصه جای شوهرت بودم از دستت شاکی میشدم،بخاطر اینکه اینقدر راحتی😞حالا چی گفته به شوهرت

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

معاون و مدیر مدرسمون چون با بههههههترین معدل و شاگرد اول اسممو از لیست کلاس های تقویتی اموزش و پرورش که مال شاگرد اولا بود رو خط زدند در حالیکه خیلی لازم داشتم

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

کسی نیست خداروشکر

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
😭دیشب بچمو با دستای خودم کشتم باعث بدبختیم مامانمه حتی امشبم باهاش دعوا کردم  😭😭کاش بمیره ...

عزیزمم😢😭الهی بمیرم

دلم میخواد ساعت ها با یکی حرف بزنم بدون اینکه یادش بمونه چی گفتم😔

اینایی ک میگن کینه ای نیستیم و میبخشیم

درد نکشیدین و الهی به حق امشب خوشبخت باشینو نکشین

ولی وقتی مادرت مسبب تمام بدبختی هاته چ جوری ببخشی؟

وقتی بجای بچه گی کردن توی۱۱_۱۲سالگی عروست کردن چ جوری ببخشیشون؟