2737
2739
عنوان

نظرتون راجب تیپ خاستگاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 88 پست
بعضیا چادری نیستن ولی من این کوتاهی هم ندیده بودم.مثلا کت شلوار

هرکسی اونطوری که میپسنده باید باشه،زمان من هم دوستام میگفتن این چیزا رو ولی بابام گفت اتفاقاً همینطوری که همیشه استاندارد خودته بپوش که همون اول بدونن ما چطوری هستیم،داستان نشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزپ باید یه بلوز دکمه دار حالت مردونه طوری  ب رنگ سفید بخری با شلوار سفید لوله ایی ک لباس ...

به اون بلوزها میگن شومیز

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰
2731

خیلی بده انلاین یه چیزی بخر 

البته اگه خواستگارت برات مهمه و حدث میزنی باهاش ازدواج کنی 

اگه تجربه الانم رو میداشتم خواستگاریم یه پیرهن عروسکی میپوشیدم بدن حجاب میخوان بخوان نمیخوانم نخوان

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

الان كه مغازه ها بازن،يعني فقط طرف ما روزاي تعطيل بازار شلوغ تره؟؟؟

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
2740
قدیما تو خاسگاری چادر میپوشیدن حالا... 😂😂😂

ما هنوز چادر سر میکنن

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من لباس اینجوری دوس یا کت دامن گلبهی

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
هرکسی اونطوری که میپسنده باید باشه،زمان من هم دوستام میگفتن این چیزا رو ولی بابام گفت اتفاقاً همینطو ...

اره دیگه .بستگی به خانواده ها هم داره.ولی اینکه بخواد ادم بخاطر تیپ یا مد چیزی رو بپوشه که خودشم اذیت شه بنظرم خوب نیست.البته من با اسی نیستم قضاوتم نمیکنم.هرکس صلاح خودشو بهتر میدونه

🍃🌿🐾
2706