2737
2734
عنوان

نظرتون راجب تیپ خاستگاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون سفید زیرش رو اونروش که میوفته پشتت رو جلو ببپوش حداقل ساده باشه زیریش  اتوی خب هم بزن  ...

آره ایده خوبیه

اون ملیله های کنار یقه کت هم بکنه عالی میشه

الان استارتر میگه امری فرمایشی نبووووود؟  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728

اگه مجلس زنونس که هیچی ولی اگه مردام هستن تو جلسه خواستگاری که احتمال زیادم هستن ی چادر سفید خوشگل سرت کن خودتو راحت کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

زیرش رو نادیده میگیرم چون واضحه مناسب نیست

درسته کت شلوار بسیار برازنده و رسمیه ولی نوع برش این از ظرافت شما کم کرده

شکل دامادهای قدیمیه که بلیزر میپوشیدن و کراوات نمیزدن

کت یا باید خوش دوخت تر و با شلوار مرغوبتر باشه یا اگر حالت مربعی داره کمی بلندتر باشه که مثل مانتو کتی به نظر بیاد

متاسفانه این خوب نیست

2740

عزیزپ باید یه بلوز دکمه دار حالت مردونه طوری 

ب رنگ سفید بخری

با شلوار سفید لوله ایی ک

لباس سفیده هم بزنی تو شلوار  کت رو بپوشی 

یه شال یا روزی سفید صورتی هم سرت باشه

خ ضایس

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان