2733
2739
عنوان

دل شکستن گناهه کاش بفهمن!!!!

190 بازدید | 25 پست

من لاغرم خودمم میدونم لاغرم اشتهام کمه همشم دل درد دارم نمیتونم غذا زیاد بخورم.

بهم میگن واییییی چقدر لاغری وایییییی آخی.

حس ترحمشون بهم از صدتا فحش بدتره.

یا بهم میگن مریضی بدی داری؟

بهم میگن اسکلت و روکش.

داغونم حالم بده از هیچکدومشون نمیگذرم من خونم آینه دارم خودم میبینم لاغرم نیاز ندارم کسی بگع

کاش حداقل بفهمن جلو شوهرم انقدر نگن .

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم ناراحت نباش شعورشون دیگه درهمین حده😕😕

لعنت به تو بی شرفی که بازی کردن با دل دیگران سرگرمیت شده اصن برات مهم نیست که حتی چه بلایی سرشون میاد حالا اگه تونسی با وجدانت زندگی کن البته اگه داشته باشی لعنت به اون دل سنگ سیاهت  توبخند به بازی که با من کردی ولی یه روزی تقاص اون همه ظلمی که درحق من کردیو پس میدی اون روز میبینم که به زمین و زمان میزنی بلند داد میزنیو میگی خدایا کجا بد کردم اونجا یاد من بیفت سر پل صراط اگه جلو راهت رو گرفتن گفتن نمیشه رد بشی مجوز عبور نداری یه نفر حلالت نکرده اون منم به همون خدا نمیبخشمت                                                اقای خاص امیدوارم همونجور که دل منو شکستی رفتی من دم نزدم خدا تقاص تک تک اشکای منو ازت بگیره فک کردی رفتی از خدا که نمیتونی فرار کنی واگذارت کردم فقط به همون خدا...
2731
چیزی ک زیاده ادم احمق و بیشعور

عزیزم‌اسم کاربریت قدیما جادوگر شهر اوز بودا😂

لعنت به تو بی شرفی که بازی کردن با دل دیگران سرگرمیت شده اصن برات مهم نیست که حتی چه بلایی سرشون میاد حالا اگه تونسی با وجدانت زندگی کن البته اگه داشته باشی لعنت به اون دل سنگ سیاهت  توبخند به بازی که با من کردی ولی یه روزی تقاص اون همه ظلمی که درحق من کردیو پس میدی اون روز میبینم که به زمین و زمان میزنی بلند داد میزنیو میگی خدایا کجا بد کردم اونجا یاد من بیفت سر پل صراط اگه جلو راهت رو گرفتن گفتن نمیشه رد بشی مجوز عبور نداری یه نفر حلالت نکرده اون منم به همون خدا نمیبخشمت                                                اقای خاص امیدوارم همونجور که دل منو شکستی رفتی من دم نزدم خدا تقاص تک تک اشکای منو ازت بگیره فک کردی رفتی از خدا که نمیتونی فرار کنی واگذارت کردم فقط به همون خدا...

الهی بگردم 

منم لاغرم ...خواهرشوهرم که خودش توی مبل دو نفره فقط جا میشه از چااااقی

همیشهمیگه زنداداش چیه هیچی نمیخوری انقدر لاغری 

یکی نی بگه بشکه تو چی میگی اخه 😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738

اگه تو نی نی سایت بهت گفتن که خوب عزیزم شما پرسیدی و اونا جواب دادن ولی جای دیگه واقعا شخصیت پایینی دارن که میگن

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

زمونه تغییر کرده 

الان کسانی که دل میشکنن 

کسانی که مردم ازاری میکنن 

هیچ بلایی سرشون نمیاد هیچ بلایی . 

خیالت راحت . اون گناهه  موند 100 سال پیشا .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

حالا مگه چند کیلویی عزیزم؟؟

درکت میکنم بخدا منم لاغرم خیلی هم تیکه شنیدم ولی خب شوهرم اینجوری دوسدارع میگه چاق نشی ولی خب بقیه همش میگن چاق کن بده اینجوری آخر گفتم نظرشمامهم نیست مهم نظراونه که راضیه مگه شمابایدخوشتون بیاد؟یباربکوب تودهنشون دیگ نمیگن

2706