2733
2734
عنوان

دل شکستن گناهه کاش بفهمن!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 25 پست
زمونه تغییر کرده  الان کسانی که دل میشکنن  کسانی که مردم ازاری میکنن  هیچ بلایی سر ...

خدایی هم هست  

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته
اگه تو نی نی سایت بهت گفتن که خوب عزیزم شما پرسیدی و اونا جواب دادن ولی جای دیگه واقعا شخصیت پایینی ...

تو نی نی سایت ن.تو زندگی واقعی.اینجا فقط دردودل کردم الان

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا توفاز جواب دادنم نیستی عزیزم😕

لعنت به تو بی شرفی که بازی کردن با دل دیگران سرگرمیت شده اصن برات مهم نیست که حتی چه بلایی سرشون میاد حالا اگه تونسی با وجدانت زندگی کن البته اگه داشته باشی لعنت به اون دل سنگ سیاهت  توبخند به بازی که با من کردی ولی یه روزی تقاص اون همه ظلمی که درحق من کردیو پس میدی اون روز میبینم که به زمین و زمان میزنی بلند داد میزنیو میگی خدایا کجا بد کردم اونجا یاد من بیفت سر پل صراط اگه جلو راهت رو گرفتن گفتن نمیشه رد بشی مجوز عبور نداری یه نفر حلالت نکرده اون منم به همون خدا نمیبخشمت                                                اقای خاص امیدوارم همونجور که دل منو شکستی رفتی من دم نزدم خدا تقاص تک تک اشکای منو ازت بگیره فک کردی رفتی از خدا که نمیتونی فرار کنی واگذارت کردم فقط به همون خدا...

معمولا کسایی که خیلی لاغرن مزاجشون خشک هست  حالا یا سردو خشک یا گرم خشک مزاجتو بشناس و سعی کن تعدیلش کنی  به حرف دیگرانم اهمیت نده  شوهرت اگر نمیخواستت مطمعن باش خودش بیشتر بهت میگفت مردم از حسادت همش میخوان عیب ادمو بگن خوبی ها رو نمیبینن

😍😍😍
2728
خدایی هم هست    

اره خدا هست .

ولی بدبختی اینجاس صبر خدا زیاده .

تا دمار از روزگار ما درنیاد انتقاممون رو نمیگیره از اون ادما .

خودم تجربه شو دارم .

15 ساله منتطرم تا خدا کسانی رو که حقم بدی کردن همونو سرشون بیاره . کو پس؟ 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738

والا خوش به حالت كه لاغري

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak