2733
2734
عنوان

خونواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 34 پست

نه اصلا ....اگر خودشون اینکار و بکنن که لطف کردن درغیر این صورت دعا کنید همیشه چهارستون بدن همسرتون سالم باشه همیشه بهترینا واسش پیش بیاد تا بتونه از هرچیزی فوق العاده ترینشون و به دست بیاره حتی همون خونه و ماشین 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجور که شما گفتی نه اما اگه بدن و اجارش ازشما بگیرن خیلی خوبه که هرسال خونه به دوش نباشید و چندتا ...

یه خواهر داره مزدوج شده

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
2731

نه اصلا ، من ترجیح میدم یه زندگی خیلی ضعیف ولی مستقل و با زور بازوی خودمون بسازیم نه کمک کسی ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
نه مال خودم نیست، خواستگار دوست صمیمیمه

به دوستت بگو رو  مال پدر پسره اصلا حساب نکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دوس ندارم شوهرم یه هزار از خانوادش بگیره چون دلم میخواد مستقل باشیم هرچی هم قرض گرفته پس داده خیلی خوبه ک بتونه خودشو جمع جور کنه ولی از کسی چیزی نخواد

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2738

خداروشکر... آخه تو نینی سایت توقعات عجیبی میبینم 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
قشنگش اینه که خودشون به پسرشون بدن و رفاه پسرشونم به اندازه ی خودشون براشون مهم باشه. 

مثل اینکه خیلی با تردید گفتن ولی دلشون نیست. چون شرایطشون سخت میشه. 

خداروشکر... آخه تو نینی سایت توقعات عجیبی میبینم 

شرایط،هرکی متفاوته عزیزم...اگه پدرشوهرت شرایط،مالی خوبی داشت اشکالی نداشت یکم کمکتون کنه حداقل مستاجر نباشین

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
مثل اینکه خیلی با تردید گفتن ولی دلشون نیست. چون شرایطشون سخت میشه. 

چرا بخوام که طرف برام کلری کنه هم منت داشته باشه هم توقع هم باید خرجشدنم بدم میشنم سرجام دعا میکنم بهشون زیاد بده محتاج من نشن منم داشته باشم محتاج اونا نشم

2706