2733
2734
عنوان

خونواده شوهر

551 بازدید | 34 پست

فکر کنین خونواده شوهرتون وضع مالیشون متوسط رو به بالاس، یه خونه و ماشین و یه اپارتمان دادن اجاره.  بعد اگر آپارتمان رو بدن پسرشون، وضع مالیشون ضعیف میشه چون فقط یه حقوق بازنشستگی میگیرن. با این حال شوهر شما هم خونه نداره و میتونه یه آپارتمان کوچیک اجاره کنه. 

شما توقعتون میشه اون واحد رو بدن شما؟ 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

نه من هیچ توقعی ای ندارم اصلا نباید از کسی توقعی داشته باشید 

باید خودتون به دست بیارید و از این افراد که توقع دارن بقیه به فکرشون باشه به شدت متنفرم و ازشون دوری میکنم

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خعلی معذرت با اجازه اسی 🌹❤️سلام دوستایه عزیزه نی نی سایتی اونایی که دوست دارن برا خودشون منبع درامد واشته باشن حتما تو کانال جوین شن آدرس☜@arzooni_2020

❤️سوپرایز هم که به ۱۰۰نفر اولی که جوین شن تخفیف میدم

2728

نه

ببین پدرشوهرمن سه تاخونه و ویلا وکلی زمین داره

ولی ما مستاجریم😏مارو ببین دیگه از اونا توقعی نخواهی داشت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نه من هیچ توقعی ای ندارم اصلا نباید از کسی توقعی داشته باشید  باید خودتون به دست بیارید و از ا ...

دقیقا موافقم

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

اینجور که شما گفتی نه اما اگه بدن و اجارش ازشما بگیرن خیلی خوبه که هرسال خونه به دوش نباشید و چندتا بچه هستن ایا شوهرت خواهروبرادر داره

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 
2738
نه ببین پدرشوهرمن سه تاخونه و ویلا وکلی زمین داره ولی ما مستاجریم😏مارو ببین دیگه از اونا توقعی نخ ...

نه مال خودم نیست، خواستگار دوست صمیمیمه

نه چون شوهر باید تلاش کنه و واقعا روا نیست که اون بیچاره ها آخر عمری بایه حقوق باز نشسته گی اوره بشن

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    

دقیقاخانواده شوهرمنم مثل خانواده شوهرشمان 

نه من توقعم نمیشه 

ولی توفکرشیم که آپارتمانشونوبخریم 

یه خوردهپول داریم که اونوبدیم وبقیشوقسطی

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706