2737
2739
عنوان

😞 دعواا

218 بازدید | 41 پست

با دوست پسرم دعوا میکنم میگه حق با توئه 

بهش میگم‌ جدا بشیم اصلا جواب نمیده 

فقط میگه تو حق داری هرچی بگی هیچکس ارزش ناراحت شدن نداره....نمیدونم چکار کنم باهاش ☹☹

مشکل ما اینه میگم کم هستی میگه اصلا اینجوری نیست من حتی با خانوادمم اینجورم خودشون بهم زنگ میزنن بجز توم با کسی نیستم... الانم ک دیگ هیچی نگفتم بهش سین زد دیگ اونم هیچی نگفت....دارم دیوونه میشم 🤦‍♀️🤦‍♀️ شهریوری ها چرا اینجورن☹☹☹☹ فقط بلده بگه تو حق داری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب خوش بحالت مختو نمیخوره دیگه نیمه پر لیوانو ببین

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2728
مردای شهریوری بی احساس ترین مردا هستن 

آبان چی😞

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2740

دوستت داره که هیچی نمیگه

😊🙋🏻‍♀زن باید وقتی آقاش میگه لباسامو اتو کن...🙋🏻‍♂بگه🙂🤷🏻‍♀شلوار لی که اتو نمیخواد 😐🙎🏻‍♂پایین پیرهنتم که میره تو شلوار😒🙎🏻‍♂آستینتو هم که میدی بالا☹️🙍🏻‍♂جلوشم که صافه 😩💆🏻‍♂یعقتم که بازه😖🤷🏻‍♂پشتشم که الان لم بدی به صندلی ماشین صاف میشه🙆🏻‍♂بقیش هم هر چی مونده بده اتو کنم سایه سرم 🤗تاج سرم🤗 🤦🏻‍♂🚶🏼🚶🏼🚶🏼😊😎

شوهر من شهریوریه خیلی مهربون و با عشقه و خوب بلده دلجویی کنه ابراز علاقه رو هم خوب بلده تو اوج دلخوریش هم باز دله ناراحت کردنمو نداره

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2706