2733
2734
عنوان

اچ سی جی و بارداری

2112 بازدید | 292 پست

سلاممم خانما کی اچ سی جی زده پریودش عقب افتاده و باردار بوده؟من الان ۱۷روزه یدونه اچ سی جی زدم هنوز پریودنشدم ماه قبل۲تا زدم‌ سر۱۴روز پریودشدم الان احتمال داره حامله باشم یانه؟؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

الان بیبی چک بذاری نشون میده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
الان بیبی چک بذاری نشون میده

چقدر احتمال بارداری وجود داره؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی بی چک نزدی؟

من هربار امپولو میزدم دقیق هفده روز بعدش پری میومد

ی بار هرچی صبر کردم نیومد بی بی هم منفی. محبور شدم برم امپول پروژسترون بزنم تا بیاد

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2728
بی بی چک نزدی؟ من هربار امپولو میزدم دقیق هفده روز بعدش پری میومد ی بار هرچی صبر کردم نیومد بی بی ...

نزدم گلم

واقعا راست میگی باعث تأخیر الکی هم میشه؟من هروقت زدم بعد14روز پریود میشدم😓

چقدر احتمال بارداری وجود داره؟

بستگی داره!

اما تست دیگه مثبت کاذب نیس اگه باردار باشی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
نزدم گلم واقعا راست میگی باعث تأخیر الکی هم میشه؟من هروقت زدم بعد14روز پریود میشدم😓

نمیدونم فکر کنم امپولش خراب بود. درد سینه هم داری؟

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
بستگی داره! اما تست دیگه مثبت کاذب نیس اگه باردار باشی

اچ سی جی پریود رو عقب میندازه یانه؟سری های قبل سر۱۴روز پریودشدم

2738
نمیدونم فکر کنم امپولش خراب بود. درد سینه هم داری؟

نه عزیزم فقط بعضی وقتا دل‌درد پریود دارم حس میکنم پریودشدم ولی ترشح سفید میبینم

اچ سی جی پریود رو عقب میندازه یانه؟سری های قبل سر۱۴روز پریودشدم

ربطی نداره! اما با این دارو ها نامنظم بشه شاید

من همراهش دوفاستون هم میخوردم، اونو که قطع میکردم بین سه روز تا یه هفته بعد پریود میشدم

عزیزم تست بزن جوابش الان دیگه مشخص میشه ان شالله بارداری خواهری 

خدا از زبونت بشنوه اجی انشاءالله 😘😍 یعنی واقعا حاملم؟؟

ربطی نداره! اما با این دارو ها نامنظم بشه شاید من همراهش دوفاستون هم میخوردم، اونو که قطع میکردم بی ...

نه من سری های قبل کنارش هیچی نخوردم و خودبخود پریودشدم