2737
2734
عنوان

اچ سی جی و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 292 پست
مرسی عزیزم 😘😍😍😍😍 خودت چیکارکردی عزیزم؟

منم فعلا ادامه ندادم نظرم عوض شده ب خاطر بقیه زندگی میکردم الانم تصمیم گرفتم کاری نداشته باشم عروقت خودم خواستم اقدام کنم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
منم فعلا ادامه ندادم نظرم عوض شده ب خاطر بقیه زندگی میکردم الانم تصمیم گرفتم کاری نداشته باشم عروقت ...

خیلی خوبه عزیزم که بخاطر مردم زندگی نمیکنی👌👌

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم خوبی. چکارکردی ای وی اف انجام دادی

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
سلام گلم خوبی. چکارکردی ای وی اف انجام دادی

سلام گلم قربونت تو چطوری 😘هفتم عمل هیسترو دارم ماه بعدش انشاءالله انتقال میدن

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2728

سلام چطوری خوبی عزیزم چکار کردی

سلام چطوری خوبی عزیزم چکار کردی

سلام عزیزم قربونت تو چطوری؟من نه روز پیش انتقال دادم دوتا جنین بلاست یعنی پنج روزه

سلام عزیزم قربونت تو چطوری؟من نه روز پیش انتقال دادم دوتا جنین بلاست یعنی پنج روزه

وای عزیزم مبارک باشه خیلی مواظب باش. یعنی ازمایشت هم مثبت شده؟ 

وای عزیزم مبارک باشه خیلی مواظب باش. یعنی ازمایشت هم مثبت شده؟ 

قربونت عزیزم برام دعا کن 😘 هنوز آزمایش ندادم انشاءالله چهار پنج روز دیگه

2740