2737
2739
عنوان

جوک....

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 65 پست

جعفرشب عروسیش ازاتاق میاد بیرون به چیزش نگا میکنه میگه:خوب بود؟؟؟؟؟؟

حالا فرداشبم هست

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جعفرشب عروسیش ازاتاق میاد بیرون به چیزش نگا میکنه میگه:خوب بود؟؟؟؟؟؟ حالا فرداشبم هست

نمیدونم چرا خندم نگرفت

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀

واای.من یه بار حواسم نبود داشم جلو دوستم از معلمه ریاضیمون بد میگفتم😂بعد دیدم دوستم خیلی بی چشم غره می ره و به پشتم نگاه میکنه.سریع گفتم البته اینارو بقیه میگن. من خیلی معلمو دوس دارم و خانومه خوبیه.

بعد برگشتم دیدم دبیر ریاضیمون با یه لبخند بزرررگ با مدیر که یه لبخند بزرگ داشت پشتم ایستاده بودن. 

اون سال ریاضیمو بیست شدم😂😎

دیدین چجوری ماستمالی کردم😎😂😂😂

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂
2731
زنگ میزنم بیروت بچه های بالا بیاند ببرتنا

ببخشید 

یه فرصت بده یه با مزه ش یادم بیاد 😥😥

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
نمیدونم چرا خندم نگرفت

خخخ شاید خوابالو هستی بروبخواب بازبیابخون شاید خندیدی اگه بازم نخندیدی دیگه ببخشید چیزی بهتر نیمدتوذهنم

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
خخخ شاید خوابالو هستی بروبخواب بازبیابخون شاید خندیدی اگه بازم نخندیدی دیگه ببخشید چیزی بهتر نیمدتوذ ...

خخخخخ

2740
دوتا چینی میخورن بهم میشکنن😂😂😂😂

هاهاهاهاهاهاهاها دو تا قمی هم میخورن بهم قمقمه میشند

2706