2733
2739
خیلیی دلم میخواد کافه یا فست فودی بزنم😍🥺

معلم شدی ت رو خداااا ت رو خداااا بزار تقلب کننننن پایه باش ت رو خدا نمره بده بهشون 🙁

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

معلم شدی ت رو خداااا ت رو خداااا بزار تقلب کننننن پایه باش ت رو خدا نمره بده بهشون 🙁

اصلا یادشون میدم نمره مهم نباشه واستون اندیشیدن رو اموزش میدم نه اندیشه 

2731
اصلا یادشون میدم نمره مهم نباشه واستون اندیشیدن رو اموزش میدم نه اندیشه 

ای جووونم معلم اَ نوعه خارجکی👌😍

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
2738

آره دیگه 

بعد دانش آموز رسیده به سطح دبیرستان هنوز جمع و تفریق بلد نیست 

همین معلما نمره دادن که الان تمام بی سوادا راس مملکتن 

دادن نمره الکی خیانت  اول به خود دانش آموز و دوم به جامعه هست

آره دیگه  بعد دانش آموز رسیده به سطح دبیرستان هنوز جمع و تفریق بلد نیست  همین معلما نمره ...

اون دانش آموز دبیرستانی ک جمع و تفریق بلد نیست دیگه ن مشکل معلمه ن کادر و مدرسه وتقلب و هرچیزی ژن خوب نداشته ژن خوک داشته😊

2706