2737
2734
اون دانش آموز دبیرستانی ک جمع و تفریق بلد نیست دیگه ن مشکل معلمه ن کادر و مدرسه وتقلب و هرچیزی ژن خو ...

اتفاقا اکثرا ژن خوبین

با پارتی نمره می گیرن و همه ی   مدارک رو هم با پارتی می گیرن اما  حروف فارسی رو بپرسی چند تاست نمی تونن جواب بدن

یه خانومی خودش می گفت از ۱۰۰۰ بیشتر نمی تونه بشمره اما لیسانس حقوق داشت

یه آقایی آمار ۱۹.۵ شده بود و میانگین نمی تونست بگیره

دندون پزشکی رو می شناسم که حروف انگلیسی رو نمی تونه پشت سر هم بگه 

اینا همه نتیجه نمره دادن به همون ژن خوب هاست 

یک قسمت عظیم از اصلاح جامعه دست معلم ها و اساتید هست اونم این هست که جلوی مدرک گرفتن این افراد گرفته بشه

اتفاقا اکثرا ژن خوبین با پارتی نمره می گیرن و همه ی   مدارک رو هم با پارتی می گیرن اما  ح ...

اینا بازی پوله و ربطی ب معلم ساده مملکت نداره و دسشون ب جاهای دیگ بنده ولش کن اصن چرا ما حرصشو بخوریم ب ما چ🙁

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله حرفتون صحیخ من فعلا دانشجو معلم هستم و باید کم کم در کنار درسم سمت بورس برم

موفق باشید 

اگر پس اندازی دارید ثبت نام رو انجام بدین و حداقل عرضه اولیه ها رو فعلا بخرید و کم کم بعد از آموزش سهام دیگه رو بخرید

2728
ممنونم بله دانشجو معلم هستم

سلام عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟

من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم میخوام کنکور انسانی نظام جدیدو بدم برا فرهنگیان منطقه ۲ هستم ممنون میشم راهنماییم کنی گلم

یه معلم رومیشناسم آرایشگاه داره صبح ها مدرسه است شبها ارایشگاه

من شنیدم یه معلمو سر اینکه ارایشگری هم میکنه اخراج کردن.  حالا میترسم شغل دوم بگیرم😰

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
2740
مرفه های بی درد😂 یه مغازه بزن دیگه

با سلام 

من تو این سایت حساب نداشتم ولی با خوندن نظرات گفتم حساب بسازم و فقط جواب شمارو بدم...

چطور به خودتون اجازه میدین به معلمان بگید مرفه های بی درد

من الان یه دانشجو معلم هستم و همیشه در حال کارگری فردا که معلم شدم هم دغدغه اول زندگیم باید شغل دوم باشه چون دخلو خرج بهم نمیاد مگه چقدر میگیره یه معلم فکر کن یه معلم تازه اومده سرکلاس با هزار منت و خواری پنج تومن بهش میدن که البته اول هزینه بیمه و هزارتا هزینه که کاملا بی مورد هستن رو  ازش کم میکنن و بیمشون هم ارزشی نداره  چهارو خورده ای دست معلم رو بگیره فکر کن یه میلیون بخواد اجاره بده پول اب برق گاز تلفن .....خرج خونه .....خانواده ...بیمارستان....به کنار چقدر میمونه براش هان 

اکثر ادما بعد از وارد شدن به این حرفه پشیمون میشن چون سی سال عمرشون رو میزارن و چیزی نصیبشون نمیشه یه کار فنی هم که یاد بگیرن تو سی سال میتونن خودشونو بالا بکشن پس معلما مجبورن برن دنبال شغل دوم با هزار خستگی که از سرکلاس میان طمع ندارن و مرفه هم نیستن مجبورننن مجبور....

معلمی که حقوقش خوبه 

معلمی حقوقش خوبه....

نسبت به سختی کار حقوقش خوبه .....

ماهی چهارو خورده پنج تومن....میشه زندگی کرد.....

من دانشجو معلم هستم ترم اخرم .....

بهم گفتن سه برابر هزینه ای که برات کردیم رو  بدی میتونی انصرافی بزنی از معلمی 

اگر داشتم میدادم و میومدم بیرون از این شغل...

رفتی سرکلاس ببینی چقدر خستت میکنن  بچه ها چقدر اولیا ازت طلبکار میشن یروز اتفاقی برات بیوفته مدیر و معاون خبرشو میرسونن به گوش اداره و از حقوقت کسر میکنن چون مثلا مشکل داشتی واقعا نتونستی بری

شده صبح بری کلاس بعدازظهر بری دنبال شغل دوم با هزار فکرو دغدغه که فردا باید سرحال سرکلاس باشی 

بنزین لیتری سه هزاره انگار شما اینجا نیستی اگر سی چهل کیلومتر فاصلت باشه تا مدرسه هر روز بری بیای هزینه های بعد از اینکه تشکیل خانواده بدی معلمی حقوقش خوبه ها....

سختی کارش پایین هست ها...

معلم سی سال میسوزه و میسازه نیستی تو این حرفه بببینی چی دارم میگم فقط اونجا نشستی و میگی معلم تابستون نمیره کلاس حقوق میگیره به رسانه اعتماد نکن خواستی فیش حقوقی بفرستم برات ببینم بازم حرف خودتو میزنی 

موفق باشید...

آخه شرایطشو رشتم ندارع من دبیری علوم اجتماعی میخونم

سلام  عزیزم، منم معلم هستم و با یه سایت یکی از دوستام آشنا کردن که می تونین هر محتوا و فایل و عکس و پروژه و جزوه ، غیره توسایت بزارین و بفروشین فقط کافیه محتوا را بارگذاری کنین خود سایت همه کارو انجام میدن اسم سایت اینفایل هست www.infile.ir

من شنیدم یه معلمو سر اینکه ارایشگری هم میکنه اخراج کردن.  حالا میترسم شغل دوم بگیرم😰

حالا منم شنیدیم ریسکش بالاست نمی ارزه از ابن کارها انجام بدیم و بازم میگم این سایت خیلی خوب فروش داره و رتبه اول سایت گوگل هست یعنی هر فایلی میزاری میاد صفحه اول اگه جزوه و محتوای بارارزشی دارین جالبش اینه حتی میتونین یه ترفند آشپزی هم داشته باشین اون بزارین بفروشین>  برین سایت اینفایل خیلی پشتیبانی خوبی داره من واقعیتش 4ماهه ثبت نام کردم به طورمیانگین ماهیانه 4 الی 6 تومان راحت دریافت دارم و اگه وقت اضافه بزارم بیشتر میتونم فروش کنم