2733
2734
عنوان

مرموز ترین و عجیب ترین کسی که تابحال دیدین کی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 54 پست
عه😅

اره😁

توام شب کاریا🤤

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دور از جونت عزیزم... اشکال نداره عوضشو از خدا بخواه

ان شاالله خدااونو هدایت کنه واقعا چیزی جز خوشبختی جوونا نمیحوام

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
اره😁 توام شب کاریا🤤

من که کلا خودمو وقف اینجا کردم شبانه روزیم😬😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
 من که کلا خودمو وقف اینجا کردم شبانه روزیم😬😅

😂😂😂راسی تا حالا ازت نپرسیدم مجردی؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😂😂😂راسی تا حالا ازت نپرسیدم مجردی؟

واااااااییی نهال میزنم تو سرتااااااا😬😬😬😬

این دومین باره😐

آری مجردم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
واااااااییی نهال میزنم تو سرتااااااا😬😬😬😬 این دومین باره😐 آری مجردم

خب من حافظه ندارم😂یه جا بنویس بزن رو پیشونیت یادم بمونه

خب من حافظه ندارم😂یه جا بنویس بزن رو پیشونیت یادم بمونه

باشه از این ب بعد به امضام اضافه میکنم😂😂

2740
باشه از این ب بعد به امضام اضافه میکنم😂😂

مرسی😂😂😂

یعنی اگه ده تا فیلم ترسناک میدیدم انقدر نمیترسیدم و وارد فاز منفی نمیشدم این از این تاپیک اونم از اونی که تو پر بازدیداس 😅😅😅

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤