2737
2739
عنوان

بارداری و مادرشوهر

818 بازدید | 97 پست

بچه ها من سه ماهه حامله ام خیلی حالم بده ویار شدید دارم ، کسی رو هم ندارم توشهر شوهرمینا ، بعد مادرشوهرم ودخترش گهگاهی غذامیفرستن امروز اومد سربزنه دید خونه کثیفه رفت پای سینگ گفتم مادر نمیخاد فرهاد خودش میشوره ، بعد از حرص گفت فرهاد چرا بشوره من میشورم ، منم گفتم نمیخاد مادر فرهاد میشوره اومد نشست گفت خونت حسابی کثیف شده چرا فرهاد بشوره بلند شو کم کم کاراو بکن خودت انقدننداز خودتو  ، قدیمیا مگ چیکار میکردن ، بعد شروع کرد ازبارداریای دخترش تعریف کردن می‌گفت دخترم بعد بارداریش هنوز نیومده عصرش رفت مهمونی 😐منم گفتم والا شما جوونای روغن زردی این مانباتی ،چی خوردیم ک بخایم انقده کاربکنیم ،همش خودشو دخترش غر میزنن وقتی شوهرم برام کارمیکنه ، شما باشین ناراحت نمیشید؟اخه من تواین شهر کسی وندارم شوهرم نازمو نخره کی بخره پس 

خوب نمیگفتی که شوهرت انجام میده میگفتی خودم بعدا میشورم همه چیو نباید بدونن که

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بیخیال نازکش داری ناز کن والا

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا چی کار داشتی بگی فرهاد میکنه؟میگفتی نشورین‌مامان ی ساعت دیگه اگه حالم بهتر شد خودم‌میشورم بعد میدادی شوهرت بشوره...مادرا ناراحت میشن خب،پسراسون از صب تا شب سرکار،بعدم بیان ظرف بشورن.

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2738

۳ماهه که هنوز میتونی فعالیت کنی خودت کم کم کاراتو بکن که زایمانتم برات سخت نباشه 

اینطوری همسرتم از سرکار میاد یکم استراحت میکنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بیخیال کلا مادرشوهرا دوست ندارن پسرشون کار کنه...

حالا دوماد هرچی حمال تر بهتر....

مهم نباشه برات. بزار یا شوهرت انجام بده یا اونا بیان انجام بدن. توی رودربایستیشون پا نشی کار کنیاااا

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2706