2733
2734
عنوان

بارداری و مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 97 پست
بعضی وقتا لازمه به نظرم. فکر نکنن پسرشون پادشاهی میکنه و عروسشون کلفته... منم سر بارداریم گفتم شوهرم ...

دقیقا 

شوهرم ک میاد هی میگ پاشو چایی داغ بیار این سرده 

بعضی وقتا لازمه به نظرم. فکر نکنن پسرشون پادشاهی میکنه و عروسشون کلفته... منم سر بارداریم گفتم شوهرم ...

مادرشوهر من انقد آرزو داشت بچمون رو ببینه هر روز زنگ میزد به شوهرم نذار جارو برقی بلند کنه نذار زیاد پیاده روی بره سرپا واینسته ولی حرف خودش به کنار من زنگ زدنی دیگه نمیگفتم شوهرم ظرف میشوره جارو میکشه خونه تکونی میکنه میگفتم مامانم میکنه 😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه هی میسپرن ک براش انجام نده و...از حرصشون میگم وگرنه شوهرم اصلن دست نمیزنه

وقتی شما از حرصشون میگی منتظر باش که اونا هم متعاقبا تورو حرص بدن..بنظرم چون مقصری نباید ناراحت بشی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
یعتی نه ماه کار نکنه؟😐کار خونه خودشه نمیخواد که بره خونه بقیه یا اینکه خونه تکونی کنه،چهارتیکه ظرف ...

نه منظورم این نبود اصلا کار نکنه. منظورم کار سنگین بود...

وقتی میگه خونت خیلی کثیفه منظورش قطعا به چهارتا تیکه ظرف نیست...

لابد گردگیری و جارو و مرتب کردن و ... و گرنه ظرف شستن که چیزی نیست. هرچند من خودم تا قبل از اینکه سنگین شم تقریبا همه رو خودم انجام میدادم. 

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2740
آخه هی میسپرن ک براش انجام نده و...از حرصشون میگم وگرنه شوهرم اصلن دست نمیزنه

من میگم غریبی هرچقدر حسود بد هستن به ظاهر باهاشون خوب باش. تو دلت فوش بده به ظاهر لبخند بزن. تعریف میکنه بگو بله بله راست میگی. من مادر شوهرم میشه یک سال از سر زمین کشاورزی کردن نون پختن اوه.... تعریف میکنه منم میگم بله بله راست میگین. بعدم ماشین ظرفشویی میزنم به برق. تازه یه کاری هم شوهرم میکنه اصلا نمیگم. گاهی با نگفتن وتظاهر بیشتر حرص میخورن. 

نه والا مال من کاری هم نمیکرد داماداش نمیدونی چیکار ها میکنن اونا رو با آب و تاب تعریف میکنن اتفاقا ...

شاید واسه اینکه میدونن خب عزیزتر میشی... به قول قدیمیا جای پات محکم تر میشه...

من مادرشوهرم کار نداشت ولی خواهر شوهرم دقیقا همینجوری بود....

اره لازمه ولی بستگی به طرف داره مثلا مادرشوهر من میدونست آدم‌منطقی هم هست اصلا چیزی نمیگه منم‌مثل ب ...

آره خب... بستگی به طرف داره...

من بیچاره چی بگم تو ۲۰ هفتم و الان ۴۰ روزه خونه بابامم قبلش هم از اول تا اخرهفته اونجا بودم بعد اخر هفته میومدم خونه

استراحت مطلقم و احتمال سقط و زایمان زود رس دارم دور از جون

۵ تا خواهر شوهر دارم یکیشون نگف کمک نمیخوای؟؟

دیشب بعد ۴۰ روز اومدم خونم دیدم کمد دیواری و باغچه خونه موریانه زده دارم سکته میکنم از ناراحتی

هیچ کس هم نمیاد کمکم

دیگه تصمیم دارم یکشنبه یه خانمی رو بیارم تونه رو برام تمیز کنه؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
شاید واسه اینکه میدونن خب عزیزتر میشی... به قول قدیمیا جای پات محکم تر میشه... من مادرشوهرم کار ندا ...

نه مادرشوهر من اصلا از بین رفت وقتی فهمید حامله ام چون دختراش سنشون بالاست و دیر ازدواج کردن هی هم ناز کردن بچه نمیخوان خدایی منم ناخواسته باردار شدم اما اون خیلی ناراحت شد حالا که یکیشون 40سالشه تازه زایید اون یکی هم 38سالشه تازه حاملست با من خوب شده میگه از قدمه بچه تو اینا بچه اوردن

2706