2733
2734
عنوان

من سیدم شب عیده

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نفرین میکنی چس گفتن اشکت دراومده؟؟

🤣🤣🤣

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2731

باحال خوب وارد تاپیک شدم☹️

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم منو همسرم هر دو دیشب خوابای خیلی خوبی دیدیم که به هم مرتبطه. کاملا اتفاقی... دعا کن تعبیرشم مث ...

انشالا انشالا قطعا بهترین ها در انتظارتونه جانم

هیچ چیز تو این عالم بی حکمت نیست مخصوصا خاب مشترک

استارتر ناراحت میشی میدونم اما من از خیلی سادات خوشم نمیاد فکر میکنن خود ائمه هستن  شماهم بجای ...

سادات که مهربون هستن من دو تا از دوستام سید هستن مهربونن ، نعوذبالله خودشون ائمه نمیدونن از نسل ائمه علیهم السلام میدونن 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

مادرشوهرم سیده مامانم نیست بهش میگم شرمنده بخاطر شرایطم نمیتونم بیام فردا دوتا داداشام خونه بابام اینا شام میرن من نمیتونم گفت عید مال منه اونجا چرا میرن میگم یه دورهمی سادست عیدو تبریک بگن میگه بگو شامو زیاد بپزه منم میرم متنفرم از اینجور شوخیاش 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2738
سادات که مهربون هستن من دو تا از دوستام سید هستن مهربونن ، نعوذبالله خودشون ائمه نمیدونن از نسل ائمه ...

من که همه رو ندیدم اطرافم هرکیو دیدم فاز ائمه برداشتم براهمین خوشم نمیاد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
بلههه جانم حتما دعا میکنم امر کن چی بگم

لطفا لطفا برای حاجت منم دعا کن منم برات صلوات میفرستم

نرسیده به دریا🏖                                                                           اسمم ساحل  
2706