2737
2734
عنوان

من سیدم شب عیده

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی هم مدتهاست اشک منو دراورده...یکی از جنس خودم😔💔خیلی بی پناهم خیلی😔خدا خودش جوابشو بده😔

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

خیلی دلم شکسته دوستان داغونم کردن زندگیمو خراب کردن چ دعایی کنم براشون فقط واگذارکردم بخداااا. انشااالله همگی حاجت رولشین تروخدا برامن دعا کنید از این قبرستون زودتر برم

2738

عیدی منو هم با دعا کردن برام میدی؟!

دعا میکنم حال دلت خوب شه😍

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍

استارتر ناراحت میشی میدونم اما من از خیلی سادات خوشم نمیاد فکر میکنن خود ائمه هستن 

شماهم بجای نفرین یه دعای خیر میکردی بهتر بود

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
نه جانم دشمنتم نفرین نکن مخصوصا منو شما که ساداتیم دعامون درگیره

عزیزم منو همسرم هر دو دیشب خوابای خیلی خوبی دیدیم که به هم مرتبطه. کاملا اتفاقی... دعا کن تعبیرشم مثل خود خوابمون خوب باشه و بهترین تعبیرو داشته باشه

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2706