2737
2739
عنوان

دوستى با جنس مخالف

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 70 پست

ببین عزیزم من خودم واقعا تجربه ای ندارم یعنی تا حالا با کسی دوست نبودم ک بخوام طبق تجربه خودم بهت بگم

اما چیزی ک میبینم اینه ک اینجور دوستیا بستگی ب روحیات هر شخصی داره بعضیا راحت کنار میان بعضیا ن

پس خودتو بسنج و تصمیم بگیر

من خودم برا خودم پسند کردم همچین دوستی هایی رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مثل بعضیا میتونی دوست پسر رو عاشق و دلباخته خودت کنی و تبدیل ب شوهر کنی اره برو سراغ دوستی😂 که ...

ترجيح ميدم خودم باشم و با كسى باشم كه منو همينجورى كه هستم دوست داشته باشه😉♾

واست جنگيدم اما تو خواب بودى:/🔥
2728
خوب بوده باشی مگه چیه؟؟از کجا معلوم پسری که باهاش ازدواج میکنی باهاش قبلا با هییییچکس نبوده باشه؟اصا ...

آره عزيزم اينروزا انقدر همه راحت آدمو قضاوت ميكنن من كه به شخصه خيلى مراقب كارامم

من خودم با همسرم دوست بودم ولی خانواده ام درجریان بودن باید رو خودت کار کنی جوری نباشه که فقط قلبت تصمیم گیرنده باشه قرار نیست با اولین کسی که اشنا شدی بشه همسرت اسم عشق اول و این چیزا بزاری اجازه نده هیچکس پاشو از چهارچوبی که از رابطه ات داری فراتر بزاره 

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
2740
من خودم با همسرم دوست بودم ولی خانواده ام درجریان بودن باید رو خودت کار کنی جوری نباشه که فقط قلبت ت ...

اونوقت از اول به قصد ازدواج با هم دوست شده بودين؟

اونوقت از اول به قصد ازدواج با هم دوست شده بودين؟

بعد چند وقت اره خودش گفت به مامانت بگو که درجریان باشه بعد چند وقت گفت میخوام با مامانت حضوری صحبت کنم بعد به مامانم گفت ولی قبل همسرم با کسی دیگه دوست بودم اینجوری نبود و یچیزی ازش دیدم که خودم باهاش کات کردم

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...