2726
عنوان

دوستى با جنس مخالف

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 70 پست
به نظرم با طرفت باش ولی خب خانواده هاتون هم در جریان باشن و حد و حدود رو هم رعایت کنید

کاملا درست گفتین منم میخواستم همینو بگم....هرکاری میکنید با اطلاع خانواده باشه تا آسیب نبینید

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر من اینکه سن دختر بالای23 باشه

خانواده در جریان باشه

اول هم شرایطو خانواده اش ببینی نه اینکه بعد علاقه به وجود بیاد به خاطر علاقه از چیزایی که میخوای کوتاه بیای

این دوره زمونه خیلی پسرها اول میگن به قصد ازدواج ولی در نهایت ول می کنن 

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

اگه مثل بعضیا میتونی دوست پسر رو عاشق و دلباخته خودت کنی و تبدیل ب شوهر کنی اره برو سراغ دوستی😂

که البته باید خیلی خوب باشی ک ب چشم پسره بیای منظورم اینه ک همون چیزی باشی ک اون میخواد

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
2728
کات کردن ها  روح و روانت رو بهم نمیریخت😣😣؟؟خیلی دردناکه که

چرا راستش اذیت هم شدم

اما ی تجربه هاییم بدست اوردم ک تقریبا تو زندگیم بدردم خورده...‌.

اما درکل چیزی نداره انچنانی

گفتم ک مگه اسی بخاد تا سالهای طولانی مجرد بمونه

من طرف ۸ ماه ابراز علاقه می گرد و رد میکردم

هی میگف

قصدم ازدواجه و اشنایی

بالخرع دلو باختم

همشمم از خواستکاری و ازدواح حرف میزد

دل بسته وابسته شدم

تهش ترکم کرد

خواستم بگم گوووول نخور

خیلیا ب اسم ازدواج جلو میان

سعی کن بذا سنتی ازدواج کنی

و کسی ک اومد خواستگاریت

زود نامزد نشین

جلسه خواستگاری هردو بگید ی مدت اشنا شیم

بعد رسمی ش کنید

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
موافقم 👌🏻

من یه دختریو میشناختم البته دانشجو یه هم کلاسیم داشت دانشجو تو دانشگاه اشنا شدن پسره دختره رو میخواست دوساااال خانواده ها رفت و امد داشتن باهم تا هم رو خوب بشناسن در محدوده خانواده اشنا شدن تو دانشگاه و بیرون اصلا انگار همو نمیشناختن خیلی پسرو دختر خوبی بودن وای الانم باورم نمیشه چقدرررر خوب روابط رو حفظ کردن اخرشم ازدواج کردن 

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
ميگم مثلا جور نشه بعدا كه ازدواج كردم بيان بگن اين دختره با فلانى بوده

خوب بوده باشی مگه چیه؟؟از کجا معلوم پسری که باهاش ازدواج میکنی باهاش قبلا با هییییچکس نبوده باشه؟اصا مگه آدما براساس رابطه های گذشتشون قضاوت میشن؟؟اما احساس میکنم سنت کمه حرفات مثه حرفایی که تو مدرسه تو مخ آدم میکنن،کلا ایجاد رابطه زیر سن ۲۲،۲۳ زیاد خوب نیست زیر ۲۰ که فاجعه

دوست شو ولی حتما حد و حدود رو رعایت کن اینطوری اگه طرف خوب نبود هم حداقل پشیمون نیستی که چرا بهش اجازه دادی ازت سوء استفاده کنه

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
2706