2737
2734
کاش بهشون بگی غلط کردین خواستین سر به سرم بذارین، با یه بچه تو شکمم😕 به خدا خیلی ناراحت شدم، نمیگم ...

😭😭😭آره.همه اینارو بهش گفتم .ولی بیشعوره نمیفهمه.تازه هیچکسم خبر نداره من باردارم.یعنی نذاشته به هیچکس بگم چون کرونائه و همه ش تو خونه ایم از خانواده خودش هیچکس خبر نداره

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
شوهرت مشکل داره وگرنه نمیومد همچین حرفی بزنه بدبختانه متاهل ها دست شون برای انواعوخیانتها بازتر از م ...

یه اخلاقی داره آلو تو دهنش خیس نمیخوره .نمیدونم خوش شانسیه منه یا نه.از خونه مون هیچ حرفی بیرون نمیبره ولی از بیرون همه خبرارو به من گزارش میده حتی اگه به ضررش باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهر دختر خاله، به خاله و مادرشوهرت بگو

خاله و شوهرش که ۷ودشون میدونن پرروها.مادرشوهرمم بفهمه پشت پسرشو خالی نمیکنه

جواب حرف شمانباشه.بگو گور هفت جدو آبادتون خندیدید بابچه ی بشکم سربه سرم بزارید بگو منم شوخی شوخی میر ...

خیلی چغر و بد بدنن.اصلا زیر بار نمیرن .تازه یه جوری رفتار میکنن انگار من بهشون بدهکارم من خطا کردم

2728
شوهر منم قبلا با دوستاي ابجيش شوخياي مزخرف ميكرد اونا هم از دم ج... حال ميكردن و سرنخو ميگرفتن  ...

وای نگو توروخدا😭میدونم واسه اینکه حساب کار دست شوهرتون بیاد اینکارو کردین به سر خودمم خطور کرده ولی من نمیتونم از این غلطایی که شوهرم میکنه بکنم.همین الان که دارم مینویسم اشک تو چشام جمع شده.دلم واسه بچه هام میسوزه.آخه من مادرشونم خیر سرم.دلم نمیخواد مادرشون از اینکارای باباشون بکنه

بنظرم زیادی گنده کردی داستان رو. اونجوری م که تو فکرمیکنی نیست

خدا کنه.خودمم دوست دارم خوشبینانه نگاه کنم.ولی دیگه طاقت ادامه دار شدن این رفتاراشونو ندارم

2740
هی خودمو زدم به اون راه گفتم خیر سرم بی جنبه بازی درنیارم.ولی خب شد این.خودمم کلا میترسم از اینجور م ...

ببین شوخی خوبه صمیمیت خوبه تو جمع اجتماعی بودن خوبه ولی فراتر از حد و مرز رفتن خوب نیست حتی بعضی ها ادعای روشنفکری میکنن هم بدونن خارج از کشور فقط تو ماهواره میبینن نیست تو واقعیت آزادی پوشش دارن ولی حد و مرزهایی دارن 

حتما خبرهایی نمیخوام نگرانت کنم چشم هات و باز کن ولی گیر نده یواشکی پیگیر باش ولی به روی خودت نیار نزار هیچکدوم متوجه بشن اگه تونستی تلگرامش و حک‌کن یا .... ولی جو خونه و  دعوا نکن که فراری میشه با آرامش زیر پوستی پیگیر باش 

ما بچه های فامیل ب زور به هم سلام میکنیم از خجالت😐😐😐عشقم چه کوفتیه خجالت نمیکشن با داشتن زن و شوه ...

وای همینو بگو 

تو خونواده شوهرم انقدرررررر حرمت هست اصلا شاید سال تا ماه دخترخالش رو نبینه 

تو روی همدیگه نگاه نمیکنن 

البته من با پسر خالم راحتم یا پسر عمم ولی نه در این حد 

اصلا شوخی موخی هم نداریم 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

من میگم این زنیکه خراب شوهرش بهش خیانت میکنه،اینم از حرصش مشکل پیدا کرده میخواد خودشم خیانت کنه دیده کی بهتراز شوهر تو الانم با حرص خوردنو ناراحتی تو کیف میکنه...😐

انشالله اگ واقعا بینشون چیزی هست ب بدترین شکل ممکن تقاص پس بدن ک ی زن حامله رو اذیت میکنن.

توهم به مادرشوهرت بگو از بس جوش زدم به لکه بینی افتادم یا زیر شکمم درد میکنه بارداری دیگه،بزاریکم نگ ...

آخه هیچکس نمیدونه باردارم.شوهرم نذاشته به هیچکس بگم😔از اول کرونا تو خونه بودیم هیچکس منو ندیده

عزیزم کسی که دلش با تو نباشه  بل زور که نميشه  نگهش  داشت

خب بره با هر کی دوست داره بچره.به درک.دیگه چرا انکار میکنه.چرا چسبیده به ما

خدا کنه.خودمم دوست دارم خوشبینانه نگاه کنم.ولی دیگه طاقت ادامه دار شدن این رفتاراشونو ندارم

با شوهرت سفت حرف بزن که خوشت نمیاد از اینکارا. مطمئن باش اونم با تذکر تو که زنگ زدی بهش، خودشو جمع میکنه. بالاخره شوهر داره نمیخواد زندگیش خراب شه. 

میدونی چرا میگم گنده ش کردی؟ چون میگی میگن عشقم میخندن به تو نگاه میکنن. پس یعنی این داستان جنبه ی فان براشون داره فکرنمیکردن تو انقد جدی بگیری. 

بنظرمن یمدت دست نگه دار زمان همه چیو ثابت میکنه. عجله ای کار نکن. آبروی خودتو شوهرتو تو فامیل نبر. اسمتون نیفته سرزبونا. اونوقت شوهرت لج میکنه بدتر میشه ها 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
2706