2737
2739
وای نگو توروخدا😭میدونم واسه اینکه حساب کار دست شوهرتون بیاد اینکارو کردین به سر خودمم خطور کرده ولی ...

طرف سنش از من خيلي پايينتره فقط چند لحظه در حد حرص دادن خوب بود حساب كار دستش اومد كه منم بلدم ولي نميخوام

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرف سنش از من خيلي پايينتره فقط چند لحظه در حد حرص دادن خوب بود حساب كار دستش اومد كه منم بلدم ولي ن ...

بله.درست میگید.میگن تا وقتی آتیش نگیری نسوزی درک نمیکنی سوختن یعنی چی.باید حس و حال اون لحظه رو تجربه کنن

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
2728

عزیزم تاپیکت رو خوندم، من با توجه به ماه و روز تولد آدمها میتونم شخصیت و ارتباطاتشون رو بررسی کنم، اگر دوست داشتی ماه و روز دقیق تولد خودت و شوهرت و دخدر خاله ش .. یا هر کسیو که میخوای راجع بهش بدونی برام بنویس 😘

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot