2733
2734
عنوان

دختر ۶ ساله برگشته میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 37 پست

😐به پشمای نداشته دیگرانم کار دارین؟

عجبا ازاین مملکت تو همچی دخالتن😐😐

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفته ولی معنیشو نمیدونه 

دیگه بزرگتراش گفتن

تو سایت دیدم پشمام، گلبرگام، برگام😁

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2731

خوبه شش سالشه دختر داداشم دوسال نیمشه انگشتاش رو👌میکنه میگه عمه گم شه 😳😳😳😤😂😂

من عمه😳

دختر داداش😊

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

😂بچه های الان خیلی دقت میکنن چون کمتر دوست هم سن و خواهر برادر دارن 

حرفا و حرکتا ما رو راحت یاد میگیرن ماهم مث بزرگترا باهاشون حرف میزنیم 

برادر زاده منم 6ساله شه .گاهی ار اینکه هر تیکه ای ک میندازه درست در محلش ک معنی درست میده و ب موقعیت مربوطه شاخ در میارم

هوش شون زیاد کاش برا پیشرفتشون استفاده کنیم

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
گم شه یعنی چی 

فک کردم فقط من نفهمیدم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

چرا یه بچه وقتی از یه کلمه زشت استفاده میکنه که از بقیه شنیده و اصلا معنیشو نمیده همه واکنش نشون میدن و میگن بی ادبه. ولی وقتی یه آدم عاقل و بالغ از یه کلمه زشت استفاده میکنه که میدونه چه معنی زشتی داره هیچکس تعجب نمیکنه و واکنشی نشون نمیده تازه میخندن!!! برام عجیبه

درخواست دوستی قبول نمیکنم