2737
2734
عنوان

دختر ۶ ساله برگشته میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 37 پست
گم شه یعنی چی 

یعنی گم شو 😂😂😂

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

😑 احتمالا تقلید کرد برادر زاده ات 😕

برادر زاده من روم تعصب داره نمیذاره کسی چیزی بگه 

من همبازیشم 😂

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدی از خودت بدترم هست😂

خخخ ن چرا بدتر نشنیدم دیگه

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2728
😂بچه های الان خیلی دقت میکنن چون کمتر دوست هم سن و خواهر برادر دارن  حرفا و حرکتا ما رو راحت ...

آدم وقتی بچه دار میشه خیییییلی باید مواظب رفتارش باشه چون بچه همه رو ضبط میکنه واقعا.حتی کارایی که فکرمیکنیم یواشکی انجام دادیمم میبینن و انجام میدن.من بچه بی ادب میبینم دلم میسوزه که چه والدین بی عقلی داره که اینجوری تربیتش کردن چون اون بچه واقعا گناه داره و اصلا مقصر نیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم 
آدم وقتی بچه دار میشه خیییییلی باید مواظب رفتارش باشه چون بچه همه رو ضبط میکنه واقعا.حتی کارایی که ف ...

متاسفانه الان پدر و مادرهام فرد محور هستن 

سرعت پیشرفت و مدگرایی و چشم همچشمی ها وقت نمیذاره ک ب بچه برسن 

برادر زاده من نصف روز کارتون میبینه از دوسالگی نصف روزهم پیش ماست.

کلا بعدظهر میشه ذوقش فقط اینکه بیاد خونه ما .

پدر و مادر وقت ندارن .دغدغه های دیگه ای دارن .

از اوردن بچه ی دیگه هم میترسن بخاطر مسائل مالی و دست و پاگیر بودنش.

بچه ها همبازی هم ندارن ک برن تو دنیای بچگی شون. همبازی هم اگ باشه همین مشکلات رو اونم داره

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
من کی گفتم برادر زادم؟😑 دختر یکی از اشناهامون

ب تو نگفتم اسی 

ب اون دوستمون ک گفته بود برادر زاده اش میگه 

عمه گمشده 

ریپلایش نکردم 

2740