2733
2739
عنوان

لابیا پلاستی... خانوما بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رو خدا این عذاب رو تحمل نکنین به خاطر مردا، اگه  بد بود که خدا به همه خانوما نمیداد

واسه مردا نیسدددد من نوار بهداشتیم میزارم دردم میاد دوچرخه سواری میکنم دردم میاد. میخام بشینم دردم میاد 

2728
من هنوز ازدواج  نکردم.  ولی یه  دق دقه بزرگه برام خیلییییییییییی خیلیییی

حداقل ازدواج کن بعدش اگه خواستی برو انجام بده ک مراقبت های بعد عملش یکم سخته

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
2740
منم خیلی دلم میخواد من فقط واسه تیرگی باید برم

تیرگی ارثیه...فک نمیکنم چندان تاثیری داشته باشه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

منم میخوام برم عمل کنم خیییلی خیییلی ناراضیم ببخشیدا ولی خب بزرگه لبه هاش چندشم میشه ازشون بخاطرش خیلی خجالت میکشم روم نمیشه برم لیزر یا اپلاسیون نمیشه شورتای توری پوشید و خیلی چیزی دیگه منم حتما میخوام عم کنم دختر خالم عمل کرد با لیزر اصلا درد خاصی نداشت فقط قسمت بالاش یکی دوتا بخیه خورد اما دوستم با لیزر نبود بخیه بود ک خیلی اذیت شد و دوباره هم رشد کرده

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵
من هنوز ازدواج  نکردم.  ولی یه  دق دقه بزرگه برام خیلییییییییییی خیلیییی

بابا فک کردی شوهرت اصن عیب نداره نکنننننن بعدش پشیمون میشی این دکترا خ عوضین دنبال پولن من عکسای بعد عمل حرفاشون و زجراشونو دیدم دسشویی واست زجره در این حد

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
2706