2733
2739
عنوان

می خوایم بر یم عروسی..استرس گرفتم 😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 103 پست

بچه هااینکه فقط کرونابگیرین ک نیس 

حالاخیلی خوش شانس باشیوخفیف بگیری بکنارولی اگ بدگرفتی کارت باکرام الکاتبینه بایدبری موش آزمایشگاهی دکتراتوبیمارستانای دولتی نمونش مسیح دانشوری بشی 

ک دکتروازپشت شیشه ویزیت کنه پرستارم فقط داروبزنع سروقت وتمام 

اصلانگاه نمیکنن رسیدگی و بهداشت هم صفر

ازماگقتن 

وخدایی که بشدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جا خوندم بعد عروسی پدر و مادر عروس و داماد همه براثر کرونا مردن .میخوام صد سال سیاه عروسی نگیرن ک ...

ی داماد بدبخت شب عروسیش گرفت ...اوضاعش خیلی بد بود .تی وی دیدم. امیدوارم زنده مونده باشه. 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امثال شماها باعث میشن این کوفتی تموم نشه....بیشتر از ۵ ماهه تو خونه تمرگیدیم،بچهام افسرده شدن....اما ...

باور کن منم پنج ماهه قرنطینه ام ..فقط برای ضروری ها رفتم ..جمعا پسرم تو پنج ماه سه بار رفته بیرون ...اما خب میگن تو ماشينيم و پیاده نمی شیم

2731
آزمایش دادی؟ منم مطمئنم از جایی کرونا نگرفتم خیلی رعایت کردم.چندروز بود گلو درد داشتم امروز یکمم تب ...

نه ندادم دوماهه بویایی وچشایی ندارم و۱۰روزشوهرم باعلائم شدیدکرونا توخونه افتاده بودالان بهتره خداروشکر

دختر خالم عروسی برادرشوهرش بود میگفت هم حنابندون هم عروسی هم پاتختی گرفتن ، سه شب جشن بزرگ گرفتن، انقد تعریف میکرد که خوش گذشت و این حرفا و هیچیمونم نشده، اونوقت من از دلتنگی مامانم و برادرام هرروز میشینم گریه میکنم و مثل سگ میترسم، ای خدا بدادمون برس

هرچه آمد به سرم باز بگویم گذرد------------- وای ازین عمر که با میگذرد میگذرد                   آدم منتظر هیچ نشانه ی خاصی ندارد، فقط با هر صدایی برمیگردد
2738

میگن همه جا تالارا تعطیله ما مشهدیم دیشب زندایی شوهرم زنگ زدن واسه عروسی دعوت کرد ما که نمیریم ولی عروسی تو تالاره گفتن یکشنبه بصرف شام و یک دورهمی کوچیک. انگار کرونا تو رقص پخش میشه حالا نرقصن اروم بشینن دیگه پخش نمیشه😂😂😂

نه ندادم دوماهه بویایی وچشایی ندارم و۱۰روزشوهرم باعلائم شدیدکرونا توخونه افتاده بودالان بهتره خداروش ...

من شوهرمم هیچیش نیست فقط خودمم.خیلی رعایت میکنم.نمیدونم چمه.خداکنه کرونا نباشه دخترم یه سالش همش

خدالعنتشون کنه

تو ماسک دستمال کاغذی بزار دستکش فقط لاتکس

دستکش به دلیل بافت نایلونی و پیوسته تر..سبب انتقال بیشتر ویروس میشه..چون ویروس روی پوست دست عمر خیلی کوتاه تری داره و اگر دست ها رو به موقع بشوری مشکلی نیست..اما دستکش رو می ندازیم تو سطل اشغال و ویروس هنگام دفع زباله ها وارد ابرو خاک میشه ...حالا زباله گردهایی هم که سراغ سطل زباله می رن هم ممکن بگیرن بندگان خدا.

من شوهرمم هیچیش نیست فقط خودمم.خیلی رعایت میکنم.نمیدونم چمه.خداکنه کرونا نباشه دخترم یه سالش همش خد ...

انشاالله نیس هرعلامتی که کرونا نیس احتمالاهواخنک شده سرماخوردی فقط خودتوتقویت کن وبابچت خیلی تماس نزدیک نداسته باش منم پسرم کوچیکه میترسم ببوسمش😭خدانگذره ازاونایی که این ویروس لعنتی روساختن😭😭

امشب عروسی خاهر شوهرمه  من با بچه پنج ماهم الان شش ماهه از خونه بیرون نرفتم چه قبل زایمان چه ب ...

بچتو نبر بذارش پیش مامان یاخواهری چون توعروسی بچتو میگیرن بغل وبوسش میکنن حتمی مریض میشه.

من شوهرمم هیچیش نیست فقط خودمم.خیلی رعایت میکنم.نمیدونم چمه.خداکنه کرونا نباشه دخترم یه سالش همش خد ...

بعدم تب کرونا خیلی بالاس لعنتی بادردعضلانی خیلی شدیدشوهرم تو۱۰روز۱۰کیلوکم کردبدبخت

نمیتونم دختر داییمه دوست صمیمیه نرم میرنجه پدرم گفت دیر میریم و زودی هم بر میگردیم

هر وقت جای شلوغ می رید.بعد از برگشت حتما  چند بار ،هر شش ساعت ...محلول آب نمک با کمی سرکه باشه بهتر و نمک دریا..غرغره کنید..ویروس چند روز تو گلو می مونه..تا فعال بشه...اسفند دود هم تو محیط خونه انجام بدین.

2706