2752
2734
عنوان

می خوایم بر یم عروسی..استرس گرفتم 😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 103 پست
والا دیگه تنها کاری که از دستم برمیاد همین نرقصیدنه اگه راه داشت نمی‌رفتم ولی نمیشه

من فکر کردم داری شوخی میکنی . نرو بابا سلامتی خودت مهم تره

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باورکنین همه مون کرونا میگیریم 😓ماکه جایی نمیرفتیم الان دوماهه درگیرم بخدا ...بروفقط مراقب باش  ...

چجور گرفتین پس؟ با خرید هاتون اومده ینی؟ 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

امثال شماها باعث میشن این کوفتی تموم نشه....بیشتر از ۵ ماهه تو خونه تمرگیدیم،بچهام افسرده شدن....اما میترسم جایی برم

شما ها عروسی میگیرین😑😑😑👊👊👊👊👊👊👊

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
2731
من فکر کردم داری شوخی میکنی . نرو بابا سلامتی خودت مهم تره

نمیتونم دختر داییمه دوست صمیمیه نرم میرنجه

پدرم گفت دیر میریم و زودی هم بر میگردیم

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد
2740
باورکنین همه مون کرونا میگیریم 😓ماکه جایی نمیرفتیم الان دوماهه درگیرم بخدا ...بروفقط مراقب باش  ...

آزمایش دادی؟

منم مطمئنم از جایی کرونا نگرفتم خیلی رعایت کردم.چندروز بود گلو درد داشتم امروز یکمم تب و آبریزش بینی اینا دارم.یعنی کروناست؟

خب مجبوری نرو عزیزم تو فضای باز تو هم ماسک بزنی بقیه نده باشند و معمولا نزدیک هم احتمال کرونا ۸۰ درصده گافیه یکی وسط ناقل باشه

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
خانوما درسته ک میگن دیگه یدونه ماسک فایده نداره و باید دوتا بزنی؟ 

ن امروز زیر نویس دیدم نوشته بود ماسک معمولی جلوشو میگیره و نیاز ب ماسک های گرون قیمت نیست و آدم سالم نباید ماسک فلتر دار بزاره

یه جا خوندم بعد عروسی پدر و مادر عروس و داماد همه براثر کرونا مردن .میخوام صد سال سیاه عروسی نگیرن که مردم مریض شن و یه عده بمیرن... خوب حداقل  مثل بعضیا که پشت ماشین عروس زدن به خاطر شکست کرونا جشن نمی گیریم فقط برن آرایشگاه و آتلیه.

تا الان که تصمیمم بر نرفتنه  کاش شوهرمم نمیرفت والا

دور از جون اگه شوهرتم بره و بگیره و خدایی نکرده چیزیش بشه...

دور از جونتون همسایه ی مامانم اینا تازه پچش ۱ سالش بود شوهرش کرونا گرفت مرد..دختره طفلک افسرده شده دیگه بچشو نمیخاد

بخدا کاربر قدیمی ام😐