2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امضات یجور قانون جذبه

امضام مربوط میشه به شخصیتی ک ایده آل انسانه و در راستای اون تلاش میشه مثل اینکه ادم اگر با ۴ تا دزد بگرده ناخوداگاه اونجوری میشه یا با ۴ تا انسان شریف بگرده پنجمی خودشه مثلا اگر من ب اینکه انسان خوبی باشم‌فکر کنم و براش تلاش کنم ب اون تبدیل میشم اما اگر بشینم سر جام هی بگم من پرتلاشم من قویم من پولدارم خبری نیست 

تو همانی میشوی که می اندیشی!
امضام مربوط میشه به شخصیتی ک ایده آل انسانه و در راستای اون تلاش میشه مثل اینکه ادم اگر با ۴ تا دزد ...

قانون جذب هیچ وقت نگفته بشین و تصور کن

توضیحاتتون درباره امضاتون توضیح قانون جذبه

اون که میگه تو هیچ کاری نکن و فقط مجسم کن یه اشتباه بزرگه که بین مردم جا افتاده ولی یه باور اشتباه درباره یه موضوع و نگرش باعث نمیشه کل اون نگرش زیر سوال بره و دروغ به حساب بیاد🌿

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱

خیلی نتایج...

دوست داشتم محل کنکورم تو بهترین شرایط باشه مهربون ترین مراقب رو داشته باشم و دقیقا همینطور شد خداروشکر

آنقدر مراقب مهربون بود باهامون بچه گونه صحبت می‌کرد استرس یادمون بره کلی مارو خندوند

قانون جذب دروغی بیش نیست خودتونو گول نزنید

خوب خیلیا رو کار باهاش رو بلدن

من با قانون جذب مامانم بابام رو راضی کردن بفرستنم چین و الان در حال اقدامم   چیزی که حتی یک درصد هم امکان نداشت

با قانون جدب رتبه مو 1 تا 5 یه ازمون استانی می خواستم در جهتشم تلاش کردم دقیقا شدم 5 استان

با قانون جذب به خیلی چیزا رسیدم

استاتر کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاسور رو حتما بخون میتونی دانلودشم کنی

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
امضام مربوط میشه به شخصیتی ک ایده آل انسانه و در راستای اون تلاش میشه مثل اینکه ادم اگر با ۴ تا دزد ...

قانون جذب نمیگه ک تو بشین همه چی فراهم میشه برات

اتفاقا در کنار تلاش و اندیشه مثبته ک باعث میشه ب خواسته ات برسی

مث ضرب المثل خودمون ک میکه از تو حرکت از خدا برکت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
قانون جذب هیچ وقت نگفته بشین و تصور کن توضیحاتتون درباره امضاتون توضیح قانون جذبه اون که میگه تو ه ...

این برای کسیه که اطلاعات بالایی داشته باشه مردم ساده ما با ب قول معروف همچین کلیشه ای الکی خودشون رو امیدوار‌میکنن و بعد ناامید میشن و از کائنات متنفر این رو شما میتونی درک کنی که اطلاعات داشته باشی ولی شخصی که با یک کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین یا سری کتابهای راز ب قانون جذب پی ببره چیزی جز ناامیدی در انتظارش نیست 

خوب خیلیا رو کار باهاش رو بلدن من با قانون جذب مامانم بابام رو راضی کردن بفرستنم چین و الان در حال ...

حس های منفی نمیومد سراغتون؟ من همش فکرای بد میاد و حس های بد میاد سراغم...

شاید سخت،اما امید است به پایانی زیبا  ...🌱🕊🦋
قانون جذب نمیگه ک تو بشین همه چی فراهم میشه برات اتفاقا در کنار تلاش و اندیشه مثبته ک باعث میشه ب خ ...

این قانون جذب نیست تفکر مثبته که باعث روشن شدن مسیر میشه جذب ب تنهایی موفق نیست 

2706