2733
2734
عنوان

رنگ کردن مو با حنا و قهوه

504 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

کسی تا بحال با حنا و قهوه موهاشو رنگ کرده؟

اگر رنگ کرده ب چه نسبتی مخلوط کرده؟

و اینکه موهای سفیدم رنگ میگیره؟

ممنون

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

اول این و بدون ک رنگ مو کلا باعث سفیدی زودرس میشه چ گیاهی چ شیمیایی

دوم اینکه یبار تو ارایشگاه بودم ی خانمه میگف با این 2 تا دیده کسی موهاش رنگ کرده قهوه ای خیلی شیکی شده

میگف رو ی گوشه مو تست کنیم اول ب نسبت مساوی اگ دوس داشتیم پررنگ تر کم رنگ تر شه حنا قهوه اش کم و زیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اول این و بدون ک رنگ مو کلا باعث سفیدی زودرس میشه چ گیاهی چ شیمیایی دوم اینکه یبار تو ارایشگاه ب ...

همه چی ارثی هست

من میزدم رنگش فقط زیر نور شرابی و قهوه ایی میزد 

مادرشوهرم رو رنگ موش حنا گذاش شد ان شرلی😂😂😂😂

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎
بله. گل بابونه هم می ریزم.  و موهای سفید فرمز می شن.

وای قرمز میشن سفیدا😪😪

چکار کنم بنظرتون سفیدا قهوه ای بشه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
همه چی ارثی هست من میزدم رنگش فقط زیر نور شرابی و قهوه ایی میزد  مادرشوهرم رو رنگ موش حنا گذا ...

طفلی مادرشوهر😂

من میخام موهای سفید قهوه ای بشن

بش میشن نارنجی😓😓

وای قرمز میشن سفیدا😪😪 چکار کنم بنظرتون سفیدا قهوه ای بشه

برای خالم سفید زیاد داشت این ترکیبو که گذاشت موهاش یک قرمز اجرای قشنگی شد مثل انشرللی. 😂😂😂۹۰درصد موهاش سفید بود البته. همه ازش می پرسیدن شمار رنگ چنده!! با چی رنگ کردی. حنا و قهوه بستگی به رنگ پذیری و جنس مو داره. 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 
2740
برای خالم سفید زیاد داشت این ترکیبو که گذاشت موهاش یک قرمز اجرای قشنگی شد مثل انشرللی. 😂😂😂۹۰درصد ...

چ خوب😀😀😍