2737
2734

یه کار می خوام تو خونه بتونم انجام بدم بسته بندی واینا هر چی باشه با دوتا بچه سخته برم بیرون

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
توی اون تاپیک جوابتون دادم .کدام شهرستان هستین . سرمایه اولیه چقدر دارین ؟

داشتم طلا گرفتم و بورس بدنیست 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شغل شوهرت چیه ؟ 

استخدام دولت حقوقش بد نیست ماهی ۷_۸ می گیره می خوام خودم پول در بیارم بی منت مثل قبل ،ولی با بچه نمی شه

استخدام دولت حقوقش بد نیست ماهی ۷_۸ می گیره می خوام خودم پول در بیارم بی منت مثل قبل ،ولی با بچه نمی ...

بیخیال باش وظیفه داره تامینتون کنه .با وجود بچه به خانه داریت برس کفایت می کنه .من فکر کردم نیاز مالی دارین .اشتباه نکن .سعی کن مادر خوبی برای بچه ها و همسر مهربونی برای شوهرت باشی .اگه دستت تو جیب خودت بره مردت تو وظایفش کم میزاره براتون . 

بیخیال باش وظیفه داره تامینتون کنه .با وجود بچه به خانه داریت برس کفایت می کنه .من فکر کردم نیاز مال ...

چی بگم ممنون