2733
2739
عنوان

یه سوال دارم

75 بازدید | 7 پست

31م کنکور دارم 

خیلی ببخشید ولی حدودا27ایناعادت میشم

اگه خوش شانس باشم و سرموقع باشم البته 

به نظرتون قرص پیشگیری بخورم 

؟شنیدم باید از الان بخورم تا جواب بده

میگن سرطان زاست اره؟عوارض روی پوست و ...میزاره؟

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا میخای کلا 3 تا بخوری دیگه چ سرطانی 

میگن ده روز قبل باید هرروز بخوری

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
2731
نخور

اگه درد داشته باشم چی؟ 

عزیزم ملت ۴ سال میخورن هیچ چیشون نمیشه شما نگرانی ۱۰ تا بخوری؟؟؟؟؟😒 اصلا کی گفته سرطان زاست؟؟؟؟😳

تو کتاب درسیمون نوشته

تو کتاب درسیمون نوشته

تو کدوم کتاب درسی؟🤔

عزیزم من داروسازم اگه دارویی سرطانزا باشه اصلا اجازه فروش پیدا نمیکنه یا ریکال میشه

اینا یه سری صحبت عامیانه هست مبنای علمی نداره

کسی که کسیت سینه یا سرطان سینه داره ممنوعه استفاده کنه ولی کسی که مشکلی نداره هیچ ضرری نداره

حتی احتمال بروز بعضی سرطان های رحمی و تخمدانی رو کاهش میده

2740