2733
2739
عنوان

بچه هاا فک میکنید تکلیف این همه مجرد توو کشور چی میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4454 بازدید | 248 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همونجوری مجرد پیر میشیم  از کار افتاده هیچ کسم نیست نگهمون داره گوشه آسایشگاه یا خونه سالمند ...

مگه بچه ها پدر و مادرشونو نگه میدارن ،والا بچه ها باید از صبح تا شب بدو بدو کنن تا شکمشون سیر کنن

مردی؟  دوست دخترِ مردِ زن داری؟

مردها که تو یکیش موندن و از ازدواج فراری که امار ازدواج کم شده.

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
2728

من خودم ازدواج رو دوست ندارم چون مرد واقعی تو زندگیم ندیدم هر چی دیدم به دردنخور بودن ولی از تنهایی تو پیری هم میترسم از یه طرف هم که فکر میکنم با این اوضاع داغون مملکتمون فکر نمیکنم زیاد دووم بیاریم معلوم نیست به پیری برسیم یا نه .چرا از الان خودمو ناراحت کنم ترجیح میدم زندگی کنم تا غصه اینده رو بخورم

آدمی که حرف دیگران، نه بهش اعتماد به نفس میده نه تخریبش میکنه قطعا جای درستی ایستاده .
2738

من به همسرم اجازه دادم که میتونه همسر دوم اختیار کنه با وجودی که خودم هیچ مشکلی ندارم و می‌خوام بقیه سر وسامون بگیرن ولی متاسفانه الان با این اوضاع مملکت نمیشه زن دوم هم اختیار کرد مگه زن دوم چشه هر کی روزیش دست خودشه

من 29 ام یه خواستگار دارم 40 ساله یه عقد نا موفق داشت وضع اش هم خوبه  شما بودین قبول میک ...

اره چه دلیلی برا قبول نکردن داری؟؟فاصله سنی اینجوری هیلی بهتره پخته تر رفتار میکنه قدره زن بیشتر میدونه

من 29 ام یه خواستگار دارم 40 ساله یه عقد نا موفق داشت وضع اش هم خوبه  شما بودین قبول میک ...

کاری به سن و شغل ندارم 

به خاطر ازدواج ناموفق قبول نمیکردم 

البته یه درصد احتمال داشت اگه مقصر نبوده و من مطمئن باشم که مقصر نبوده زنش بشم 

خدا بیامرز ننجونم میگفت زن مرده رو زنش ده زن طلاق داده رو دست خرش ده! 

خیلی عذر میخوام از این مثل 🙏

یکی از دوستام با کسی که تو عقد جدا شده بود ازدواج کرد اصلا روی خوشی رو ندید! پسره دم به دقیقه تهدیدش میکنه به طلاق! 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2706