2733
2734
عنوان

بچه هاا فک میکنید تکلیف این همه مجرد توو کشور چی میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4454 بازدید | 248 پست
اگر اجازه میدادن مردا زن دوم بگیرن الان هیچ دختری مجرد نبود

فعلن تو اجازه بده مشکل یه نفر و حل کن ،آه حالم بد شد ،واقعا هیچ جوره دیگه مشکل و نمیتونی حل کنین فقط این یه راه مونده،مردا الان تو یه دونه موندن چه برسه به دو تا 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حوصله ت سر رفته دوباره😑

بیا برو تاپیک مردمو به آتیش نکش😑

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740

باباخدابزرگه.خیلیا خوپشون نمیخان ازدواج.کنن خب.این اله این بله اون دماغش گندس اونیکی لاغره...فشاراقتصادی..هیشکی مثل شوهرمن هیچی ندارنبود ک.اومد جلو.پول عروسیم بزور جورکردن...ماوضعمون خوب بود...الان خداروشکر خونه وماشین درحد خودمون داریم...خداازیه جایی میرسونه دگ..جووناسختمیگیرن

مردی؟ 

دوست دخترِ مردِ زن داری؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

خانواده ها وخوددختر وپسر توقعشون روبیارن پایین تاانشاالله درست بشه،شعار نمیدم خودم اول زندگی از هیچ خواستگتری نه حقوق نه خونه وماشین درخواست کردم

فقط برام مهم بوداهداف ومعیاراش باهام همخونی داشته باشه وبدونم هدفمند داره زندگی میکنه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
پسر کم هست دختر که کم نیست خخخ

شک دارم دختر باشی

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2706