2737
2739
عنوان

بنظرتون زیادی به عشقم سخت گرفتم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 39 پست
واا این چه مسخره بازیه یا دوس شو یا نشو دوستی قرارم داره  مگه‌میشه فقط مجازی پسره دوستت داش ...

خب خودشم اهل این حرفا نیس هم اون اولین شخص زندگیمه هم من برای اون...تازگیا میگه دلم میخواد قرار بزاریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر خواستگاری اومدا و نشده احتمالا دلیل خاصی داره پس نرو بیرون

دلیلش این بود که فعلا موقعیتشو نداش خودشم قبول داش.. منم سن ازدواجم نیس.. خودشم... حالا میخواد همه چیزو جور کنه دوباره بیاد

پشت گوشی میخاید همو بشناسید واسه یه عمر زندگی؟؟؟؟

مردم ده سال باهم زندگی میکنن بعد میفهمن چقد چیزا از طرفشون نمیدونستن اونوقت تو حتی حرف عاشقانه هم نمیزاری بزنه🙄🙄🙄🙄

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2731
پشت گوشی میخاید همو بشناسید واسه یه عمر زندگی؟؟؟؟ مردم ده سال باهم زندگی میکنن بعد میفهمن چقد چیزا ...

خب اگه برم سرقرار ممکن نیس باخودش بگه این با من میاد سر قرارپس چجور آدمیه.. البته از این فکرا نمیکنه میدونم... ولی خب پسرن دیگه چه بدونم.. 

خب اگه برم سرقرار ممکن نیس باخودش بگه این با من میاد سر قرارپس چجور آدمیه.. البته از این فکرا نمیکنه ...

بستگی به طرفت داره ولی تحت نظارت خانواده باهم بیشتر اشنا شید پشت تلفن به درد نمیخوره

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2738

ببین قاعاتا هر کی باشه خسته میشه دلش میخاد با کسی که دوستش داره بره بیرون بگرده  خوش بگذرونه خوش باشه اما اگ رابطه اتون جدیه بگو تکلیفت مشخص کنه بیاد مجددا خوستگاری

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
خب اگه برم سرقرار ممکن نیس باخودش بگه این با من میاد سر قرارپس چجور آدمیه.. البته از این فکرا نمیکنه ...

اگ قرار همچین چیزی بگه و همچین فکری کنه که بهتره تا ب ازدواج ختم نشه

مطمعن باش دو طرف ب هم اعتماد دارین

این فکرا نکن

این دیدار لازمه 

برم باهاش؟؟بعدا تاثیر نمیزاره مثلا زده بشه...یا بگه با من اومدی سرقرار... 

این چه حرفیه میزنی

دیگه ببین به کجاش رسیده که اینو گفته

دوسال زمان کمی نیست

فک کنم نری سرد شه

توو جامعه دارین زندگی میکنین

بقیه رو ببین

🍁
دلیلش این بود که فعلا موقعیتشو نداش خودشم قبول داش.. منم سن ازدواجم نیس.. خودشم... حالا میخواد همه چ ...

چندسالته؟؟وقتی با کسی درارتباطی یعنی اون دوره وقت شناخته همه فک میکنن همش گل و بلبل ولی باید بری بیای ببینی بشناسی همه چی تلفنی معلوم نمیشه که 

تو دوره دوستی حریما رو رعایت کن دوروز دیگه که ازدواج کنی میگه تو اگر با من بودی حتما باهمه بودی ،خلا ...

این حرف معلمای پرورشی ۱۰ساله پیشه که از همه چی میخواستن بترسوننت و هییییچ راه درستیو بت نشون نمیدادن تنها تکنیکشون اجتناب بود😂😂😂

من کساییو میشناسم که دوس پسر داشتن و رابطه جنسیم داشتن و جدا شدن

بعد رفتن با دوست صمیمی دوست پسرشون ازدواج کردن

یعنی پسر در جریان این رابطه هم بوده

ولی زنه چنان سیاست داشته ک اعتماد طرفو جلب کرده

حالا ببین چ زندگیییی هم داره

۵ سالی هست ازدواج کردن

2706