2737
2734
عنوان

باتجربه ها بگن من باردارم؟

182 بازدید | 27 پست

من اخرین روز اخرین  پریودم ۱۴خرداد بوده و دیگه نشدم .تواین مدت به بوها خیلییی حساس شدم حالت تهوع میگیرم غذاهایی ک دوس داشتم یهو ی بوی بدی میدن انگار 

اصلا حالم باخودم خوب نیس اعصابم خورده .بیبی چکم منفی شد ی ماه پیش .امادیگه نرفتم میترسم برم ازمایش چون ۹ ماهه عروسی کردم شوهرم سربازه همشم میگه مخالف بچم الان چون نمیخام بدبخت کنم بچمو تواین بی پولی😔😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از هفته ي ٩ اين علائم رو داشتم

ممكنه باشي

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2731
2738
واقعا،؟استرس و فشار روحی ک خیلی دارم ت  تاپیکای قبلم نوشتم 😔

اره بیشتر ب استرس میخوری بازم بی بی بزن علائم اینقدر زود خودشو نشون نمیده

زیر دلت یااطراف نافت دردنداری؟

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
تو دلم یجوری میشه همش نمیدونم تلقینه یا ن اما میترسم 

ممكنه تلقين هم باشه

آزمايش بده خيالت راحت شه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
عزیزم نمیشه که نری دکتر تست ندی چون اگه حامله باشه باید به وقتش بری سونو غربالگری آزمایش

اره درسته ...اما گفتم اینجا بپرسم ببینپ نظر بقبه چیه بلخره تجربه بارداریه .بعد روم نمیشا از خونوادم بپرسم اینجا خوبه

2706