2733
2734
عنوان

بیاین واسه لباس دخملیم نظر بدین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اخ قضیه جدی شد😩مامانم تا دلت بخواد دختر خاله داره ولی دختر خاله حامله نداره فعلا😂😂

😂 منم حامله نیستم امضامو نگاه😈بزار برم تاپیکاتو بخونم چیزی نوشتی برم لو بدم طلاقت بده شوهرت

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
ببین پاک شد لطفا🌷ممنون

اره عزیزم پاک شد

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
آقا دیگه🥺🥺🥺🥺

😂 بهت رحم کردم بین خودمون میمونه غیبتات😌😜

2740