2737
2734
عزیز دلم شما اگ الان باهمسرتون مشکل دارین وقصد جدایی دارین وباکس دیگه اشنا شدید باید بهتون بگم که در ...

نه خدا نیاره اون روز رو من با کسی رابطه نداشتم ولی یه همچین پیامی از خط من به چند تا خط فرستاده شده

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
حالا ما اون وکالت نامه رو از کجا میتونیم پیدا کنیم؟ دسترسی نداریم بهش

در هر صورت باطل حساب میشه اگه مورد اول باشه کلی کاغذ بازی ودرد سر داره اخرم میگن باطله هیچ وقت وکالت ننویس چون بعد فوت باطل میشه 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد خانمی انحصار وراثت چقدر طول میکشه؟

وقتی سند تحویل بدین برگه رو صادر میکنن تا یک ماه وقته وبعد یک ماه پرداخت میشه ومیتونن اعتراض بزارن 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2728
در هر صورت باطل حساب میشه اگه مورد اول باشه کلی کاغذ بازی ودرد سر داره اخرم میگن باطله هیچ وقت وکالت ...

ببین شوهرمن کار نمیکنه، بددهنه، و پاش بیفته خوب کتک میزنه. من اگه تو خونه دوربین مخفی بذارم واسه قاضی سندیت داره؟ یا با گوشی فیلم بگیرم ازش که تا چه یاعتی خوابه و کار نمیکنه و توهین میکنه و...و....

نه. اصلا حوصله این کارارو ندارم. کاش تا جون دارم منو بزنه ولی ولم کنه

خب همین میشد مدرک

حس میکنم تو هم دلت نمیتواد جدا بشی والله

وگرنه بهترین مدرک رو از دست نمیدادی

امیدوارم به اینده  
وقتی سند تحویل بدین برگه رو صادر میکنن تا یک ماه وقته وبعد یک ماه پرداخت میشه ومیتونن اعتراض بزارن&n ...

میگم زن کیه؟ زن ناتوان. شوهرش یا پدرش؟

2740
خب همین میشد مدرک حس میکنم تو هم دلت نمیتواد جدا بشی والله وگرنه بهترین مدرک رو از دست نمیدادی

نه بخدا میخوام. خوردم به روز تعطیل خب آثار کتکاشم نمونده

ببین شوهرمن کار نمیکنه، بددهنه، و پاش بیفته خوب کتک میزنه. من اگه تو خونه دوربین مخفی بذارم واسه قاض ...

اگه کتک میزنه حتما برو پزشکی قانونی بیشتر دستت میاد 

ولی اگه دوربین بزاری یا هرچیزی میتونه وکیلش بهونه بیاره که از عمد اینکارو کردی واون رو تحریک کردی این وکیلا واسه پول دهنشون زیاد به دروغ باز شده 

میگم زن کیه؟ زن ناتوان. شوهرش یا پدرش؟

منظورت رو نفهمیدم عزیزم 

بله تاحدودی خانوم گل

من با پدرشوهرم خونه شریکی خریدم. ۵دانگ مال منه و یک دانگم اون. حالا اون کلید رو برده و به من کلید نمیده میتونم شکایتش کنم؟ چندتا فرشم انداخته تو خونه

2706