2733
2739
عنوان

فردا سخت ترین روز زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 28183 بازدید | 976 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
صلواتی که همون روز در تاپیک الهام نوشتم رو نفرستادم

سلام خوبین معلومه ازم دلخور یا نمیدونم هرچی شدین که جوابم دیگه ندادین یا فکر کردین مزاحمم 

نمیدونم من اینطور نبودم انشاالله موفق و موید باشید

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
سلام خوبی عزیزم؟ نتیجه کنکور خواهرم اومد به لطف خدا و دعاهای شما رتبش رتبه دلخواهش بود. خواهرم عضو ...

سلام عزيزم 

خدا رو صد هزار مرتبه شكر 

قطعا بخاطر تلاش و زحمت هاي خوده خواهرتون هم بوده خيلي خيلي خوشحالم و اميدوارم كه واقعا موفق باشن از ته دلم 

خيلي ممنون از لطف تون 😘😘😘

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
سلام عزيزم  خدا رو صد هزار مرتبه شكر  قطعا بخاطر تلاش و زحمت هاي خوده خواهرتون هم بوده خ ...

مرسی عزیزم بابت دعای زیبات،لطف داری گلم

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
سلام خوبی عزیزم؟ نتیجه کنکور خواهرم اومد به لطف خدا و دعاهای شما رتبش رتبه دلخواهش بود. خواهرم عضو ...

سلام عزیزم من حدود یک ماهی سایت نبودم خیلی خوشحال شدم این خبرو شنیدم

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2740
@flfli    ‍ سلام خوبی؟ شما تو خونه کتاب حافظ دارین؟

سلام عزیز دلم دارم چیزی شده ؟؟🙏🌹🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
درمانش اینه تو استخر راه بره ولی بخاطر کرونا میترسیم

برادر منم دیسک داشتن چنتا دکتر خوب رفت حتی خارج از کشور گفتن باید عمل بشه بقدری حالش بد بود که اصلا نمیتونست راه بره  ولی الان بعد گذشت ۳ سال حالش خوبه میدونی چکار کرد ؟؟ 

یه روش قدیمی یه خانم مسن وقدیمی خداخیرشون بده بهمون گفتم گلیم بهترین درمان هست بداشون از تو بازار پیدا کردیم باید پشم گوسفندی باشه که بو نده وجانور نزنه استر گرفتیم الان تو رختخواب و تو صندلی کارشون وحتی رو صندلی ماشینشون هم هست خدارو شکر خوب خوب شدن  امتحان کنید ضرر نداره 🌹🌹🙏

لطف میکنید واسم ی تفال بزنی عزیزم

اول فاتحه بخون بعد نیت کن برات باز میکنم انشالا که خیره 🙏🙏❤

برادر منم دیسک داشتن چنتا دکتر خوب رفت حتی خارج از کشور گفتن باید عمل بشه بقدری حالش بد بود که اصلا ...

خدا رو شکر

الحمدالله 

چه جالب تا حالا نشنیدم حتما واسش میگیرم

از کجا باید بگیرم؟

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
2706