2733
2734

اینجا تا میای میگی تک فرزندی بده ی سریا میان میگن خیلیم خوبه،باز میای میگی۲تا چطوره میگن عالیه،میای میگی۳تا میگن چه بی کلاسی

کلا اینجا نظرات متفاوته،پس واسه خودت زندگی کن نه با نظر بقیه

من خودم ۲تا دارم ی دختر۷ساله ی پسر۲ساله خیلیم خوشحالم۲تادارم

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب گلم فرزند اوری مشکلی داره؟ تازه برا بچه ها خودشون خوبه  تنها نیستن  مثلا دوتا پسر دوت ...

اره بچه بیارم که حسرت بکشه مشگل داره بیارم بزرگ شه بیکار باشه توو جامعه ای کار برا جووناش نیست مشگل داره بچه بیارم تامین نکنمش  حسرت بخوره مشگل داره  بچه زایدن کاری نداره ادب کردن تامینکردن سخته

اگر  هر کسی میدونست کی مادر شه چطوری مادر شه هیچ وقت با  واژه عقده ای ندید پدید حسود   مواجه نبودیم 

2728
اره بچه بیارم که حسرت بکشه مشگل داره بیارم بزرگ شه بیکار باشه توو جامعه ای کار برا جووناش نیست مشگل ...

گلم لازم نبست وقتی شرایط مناسب رو برای بچه نداریم بچه بیاریم .. شرایط من خیلی مناسبه حتی برای ده تا بچه 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
اره بچه بیارم که حسرت بکشه مشگل داره بیارم بزرگ شه بیکار باشه توو جامعه ای کار برا جووناش نیست مشگل ...

همه دنیا که تو بدبختی زندگی نمی کنن

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

عزیزم همه این اتفاقا قرار نیست بیفته ...خیلی بدبینانه به قضیه نگاه نکنید .هرکس میاره انشااله فکر بعدشو هم کرده.الانم تو این تایپیک بحث هزینه ها مطرح نبود فقط گفتن زشته یا نه ....ماهم گفتیم زشت نیس...بقیه مواردی ک گفتین رو حتما خودش حواسش هست.تک فرزندی هم خیلی معایب داره روانشناسا به کرات در موردش صحبت کردن.

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2740

[QUOTE=149522552]خب چی از ما کم میشه تبلیغ کنه شماهم تبلیغ بی فرزندی میکنید الکی جنجال درست نکن واقعا جو تاپیک خوب ...[/QUOT 

فک کنم چند فر هستن یکیشم شمایید 😂👌🏻

من با سما که نبودم پریدی وسط  ولی جا تبلیغ فرزند اوری شرایط برا اوردن فرزند مهیا کنید بعد تبلیغ کنید در ضمن من تبلیغ  فرزن نداشن نکردم از پستم معلومه 👌🏻 موفق باشی

۳۰ زوده برا اقدام؟  یکی ۳۰ میخوام یکی ۳۵

عزیزم واقعا فکر میکنی ۳۰ زوده؟

من ۳۱ سالمه از پارسال اقدام کردم الان رسیدم به ivf 

هرچند راضیم از ۴ سال زندگی متاهلی بدون بچه ولی بعضی وقتا میگم اگه ۲ سال زودتر اقدام کرده بودم شاید الان کارم به اینجا نمیکشید....اونم من میخواستم همسرم نمیخواست

اگه از نظر روحی هم خودت هم همسرت بچه میخواید زودتر اقدام کن.با دیر اقدام کردن بهت مدال طلا نمیدن!!!

آره توی این‌گرونی خاص میشی 

اوهوم بچه که بیاد روزیش جلوتر از خودش میاد 

فقط باید توقعات وچشم وهم چشمی ها رو کم کنیم 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
 اتفاقا منم خیلی وضعمون خوبه ولی از فرداخبر ندارم ‌ کی میتونه فرداشو ببینه جز خدا 👌🏻 فردای ...

نگران نیستم چون خدا کریمه 

من وضعم متوسطه ولی بلدم برتامه بریزم که از مس خرج هامون بر بیام

نگران نیستم چون خدا کریمه  من وضعم متوسطه ولی بلدم برتامه بریزم که از مس خرج هامون بر بیام

والا من هرجور برنامه بریزم  پس انداز کنم نمیتونم پراید ۵ تومنی بعد پنج سال ۱۰۰ بخرم‌ انشالله که شما بتونید موفق باشید 👌🏻🙏🏻

2706