2737
2734
عنوان

حق دارم ناراحت بشم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 38 پست
اشکالی نداره عزیزم. به شوهرت بگو چرا یهو رفتن! 

شوهرم نیست سر کار

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

با تریلی از روت رد شدن ولییی اصلا به روی خودت نیار بنظرم خواستن نارحتت كنن نزار بفهمن موفق شدن خیلی بی تفاوت رفتار كن و محلشون نده خیلی بی ادب و بی شخصیت و عقده این ببخشید ها! البته اگر شما هم اونا رو قبلا چزوندی كه جبران اون بوده دیگه نمیدونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با تریلی از روت رد شدن ولییی اصلا به روی خودت نیار بنظرم خواستن نارحتت كنن نزار بفهمن موفق شدن خیلی ...

نه بخدا من کاری به کارشون ندارم 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2731
خیلی بی فرهنگ بیشعوری کردن اصلا نباید دست به ظرف ها میزدی

اصلا هنگ بودم خیلی ناراحت بودم گیج شدم 

2738
هیچ وقت بدون شوهرت جایی مهمونی حتی خونه ی مادر شوهرت نرو

شوهر من اکثر مواقع نیست ...بعدظهر زنگ زدن اصرار که بیایید

هیچ وقت بدون شوهرت جایی مهمونی حتی خونه ی مادر شوهرت نرو

چرا

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
شوهر من اکثر مواقع نیست ...بعدظهر زنگ زدن اصرار که بیایید

متوجه نشدی کی رفتن بیرون ؟ بی سر صدا رفتن ؟ 

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
اسی جون چزوندن شما هم دفعه بعد بچزون سر موقع شام برین خیابون گردی

اینقدر تابلووو

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
من. جای تو بودم به اقایون شام نمیدادم تا خودشون تشریف بیارن

سفره نصفه پهن شده بود خواهر ...پدرشوهرم بهم گفت غذا بیار بنده خداا اونم عصبی شده بود فهمید ناراحت شدم

2706