2733
2734
عنوان

حق دارم ناراحت بشم یا نه

573 بازدید | 38 پست

خونه مادر شوهر دعوت بودم بعد وقتی داشتیم سفره پهن میکردیم یهو دیدم نیستن خواهر شوهرام و مادر شوهر....پرسیدم دختر خواهر شوهرم گفت رفتن خیابون گردی راننده شون جاری کوچیکه بود  جاری بزرگ هم تو اتاق به بچه شیر میداد ..‌شوکه شدم مجبور شدم سفره بندازم شام آقایون دادم و سفره جمع کردم ظرف ها کمی اش شستم و بچه ها برداشتم اومدم خونه  

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا جنن یا روحححح

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2728

واااا😐😐😐😐😐 شاخام درومد 

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍

خیلی عصبی شدم والا شوکه شدم 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738
وا؟! چرا اینجورین؟!!! 

نمی‌دونم والا ...غصه خوردم بغض کردم

می‌خوام به شوهرم بگم بره بهشون بگه ...چی بگم

2706