2737
2739
عنوان

شوهرم عفریته گری میکنه

754 بازدید | 33 پست

من آدمیم که اکثر اوقات تو خونم تقریبا میشه گفت جایی ندارم که برم، فقط یه خاهر دارم که دنیامه، هر از گاهی با همیم اگه نبود از تنهایی میمردم حالا خاهرم زایمان کرده ،شوهرم از روز اولی ک فهمید زاییده هی بهونه میاره ک من نرم بیام ، روزی که خاستم برم بیمارستان پیشش کل خونه رو تمیز کردم شامم گذاشتم منتظر شوهرم شدم که هماهنگ کنم باهاش بعد برم خیلی ذوق داشتم ....

خب بقیش

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

فکرمیکردم فقط مادرشوهر و خارشوهر عفریته ان 

مگ شوهرم عفریته میشه 

عفریته به مردا نمیاد خدایی

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

خب

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

واقعا چرا یه عده ازدواج میکنن حالا خووهر یا مادر یا پدر و برادرشون همه زندگیشونه ..زن و مرد هم نداره هردو گروه به نظر من برا زندگی مشترک اسیب رسان هستن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706