2733
2739
عنوان

رشته پزشکییی😍😍😋😋

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 108 پست
تو گوگل سرچ کن "رشته پزشکی مشاوران 100" از سیر تا پیاز پزشکی نوشته. 

دستت درد نکنه گلممم .. میبوسمت

💫❤...تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز...❤💫❤💫...میکشم ناز خدا تا به همه ناز کنم ...💫❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب میشه راهنمایی کنی ک حداقل و حداکقر با چه رتبه ای توی اون ۳ تا دانشگاه ک‌گفتم میشه قبول شد 

من سال ۹۵ قبول شدم از اوضاع کنکور الان و قبولی رتبه هاش اطلاع ندارم اما بنا رو بذار زیر ۲۰۰۰ 

دوست پسر من یکی از معروفترین پزشکای مشهده ...فوق العاده ادم افسرده ایه چون بخاطر فشردگی و سختی کارش ...

دوست پسر منم انقدر درس خونده مریض شده😢

البته اون در درس زیاده روی کرده چون الان در بالاترین سطح ممکن در پزشکیه! ولی چه فایده

چون تو با بد،بد کنی پس فرق چیست؟
2731

در مورد رتبه برو سایت قلم چی دقیق میفهمی 

رشته پدر درآریه😐

الان امتحانات بقیه رشته تموم شده،من بدبخت تا اواسط شهریور امتحان دارم😐 هرکدومم ی کتاب قد دیوان حافظ🤦‍♀️

عزیزم منم مثه شما عاشق پزشکیم و مثه شما احتمالا ۱۴۰۰ کنکور بدم.یه چیزایی رو ازش میدونم حدودی ولی اگه ...

سوالم اینه ک توی سال ۱۴۰۰ ... حداقل و حداکثر با چه رتبه ای توی دانشگاه دولتی و ازادو پردیس خودگردان میشه پزشکی اورد و اونم توی تهران منظورمه 

💫❤...تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز...❤💫❤💫...میکشم ناز خدا تا به همه ناز کنم ...💫❤

من خودم تجربی مدرسه تیزهوشان هستم و از اول راهنمایی هدفم رو انتخاب کردم و بهش میرسم واقعا رشته تجربی سخت نیست ولی متقاضی زیاده و باید بهترین باشی و اینکه اگه واقعا علاقه نداری فکر می‌کنی کم میاری اصلا نباید بری

علاقه و هدف  و اراده  باعث میشه تو بتونی من عمه خودم شرایط خوبی نداشتن برای درس خوندن و مدرسه عادی می‌رفت ولی الان پزشک شده و کانادا داره فوق تخصصش رو میگیره🍃💕

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2740
دوست پسر منم انقدر درس خونده مریض شده😢 البته اون در درس زیاده روی کرده چون الان در بالاترین سطح مم ...

در حال غذا خوردن و در هرحالتی انقد از استرس پاشو تکون میده ک نگو همش تو فکره ...همیشه بهش میگم تو خیلی تباهی 😄😄 اخه درس خوندن ب چ قیمتی 

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎
دوست پسر من یکی از معروفترین پزشکای مشهده ...فوق العاده ادم افسرده ایه چون بخاطر فشردگی و سختی کارش ...

سختی هاش مهم نیس ... ادمیم‌ک به خاطر هدفم‌میجنگم و پا پس نمیکشم و تمااااام سختی هاشم به جون میخرم

سوالم اینه ک توی سال ۱۴۰۰ ... حداقل و حداکثر با چه رتبه ای توی دانشگاه دولتی و ازادو پردیس خودگردان ...

آها فکر کردم در مورد خود رشته پزشکی سؤال داری! 

چون تو با بد،بد کنی پس فرق چیست؟

پزشکی سراسر عشقه😻❤

به خاطرش طعنه ها و گوشه کنایه ها و سرزنش های خودم رو به جون خریدم تا دوباره براش بجنگم😻😻😻

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد  
2706