2737
2734
عنوان

رشته پزشکییی😍😍😋😋

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 108 پست

سلام گلمممممممم...خوبی شما ... بزار یکمی راهنمایت کنم طبق تجربه و چیز هایی که دیدم 

گلم منم عاشق پزشکی بودم .. شده بود شب و روزمممم هر روط کتاب های متفرقه پزشکی و لی یه جیزایی دیدم و فهمیدم که کلا کلا کلا گذاشتمش کنار 

پزشکی که بری زندگی عادی رو باید بزاری کنار 

همین الان دختر خاله بیچارم ۱۵ تا جزو خونده بود براس امتحانش ... جزوه هاش حذف شده بودن تو امتحان .. انقدر گریه کرد که اشک مارو هم دراورد من نصف خانوادم رفتن پزشکی همشون داغون شدن و عصبی و هیچ شور و اشتیاقی نمونده براشون زیر  فشار دارم نابود میشن .. یکی دوتاشونم ول کردن کلااا

گلم فقط یه چیز دهن پر کنی هست بخداا بعضی از دکتر ها بسچار ها چند ساله دارن تو درمونگاه کثیف و بی پول کار میکنن 

... من همه اینا رو با چشم خودم دیدم

کلا نظرم عوض شد الان دارم میرم حوزه 

من .. دوست نوارم بخاطر درس و شغل زندگی عاشقانه با همسرم و بچه هام رو از دست بدم دوست ندارم بهشون غذای فیریزرس بدم و هیچوقت بالا سرشون نباشم اون بچه ها گناهی نکردن خود منم بی مهری خیلی دیدم برای همین تصیم گرفتم برم انسانی و خیلی راضی بودم بعدم حوزوی 

گلم اگر دوست داری رشته های تجربی انتخاب کنی فیزیوتراپی  و بینایی سنجی خوبه 

اگر علوم انسانی روانشناسی خوبه .از طریق تجربی هم میتونی بری روانشناسی 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
در حال غذا خوردن و در هرحالتی انقد از استرس پاشو تکون میده ک نگو همش تو فکره ...همیشه بهش میگم تو خی ...

دقیقا عشق منم همش بهم میگه سخت نگیر و فشار نیار به خودت! خودش پشیمونه

چون تو با بد،بد کنی پس فرق چیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان کلاس چندمی؟

امسال یازدهم رو تموم کردم .. توی سال جاری میرم دواردهم و کنکوریم 

💫❤...تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز...❤💫❤💫...میکشم ناز خدا تا به همه ناز کنم ...💫❤
سختی هاش مهم نیس ... ادمیم‌ک به خاطر هدفم‌میجنگم و پا پس نمیکشم و تمااااام سختی هاشم به جون میخرم

امیدوارم همینطور باشه ...چون من خودم ی سال خوندم انصراف دادم با اینکه واقعا پر تلاشم اپا پزشکی تنها رشته ایه ک وقتی کنکورشو قبول میشی باید ده برابر قبل درس بخونی 

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎
2728
سوالم اینه ک توی سال ۱۴۰۰ ... حداقل و حداکثر با چه رتبه ای توی دانشگاه دولتی و ازادو پردیس خودگردان ...

تو این پیج رشته و دانشگاهتو انتخاب کن ولی قبولیای 98 رو نبین چون 98 افزایش ظرفیت بوده و 99 و 1400 قرار نیست این افزایش ظرفیت اتفاق بیفته.

قبولیای 97 رو چک کنی حدود رتبه دستت میاد

http://www.kanoon.ir/Public/SuperiorsRankBased?type=2

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
دولتی رشته‌ت باید زیر هزار باشه ولی آزاد فک کنم تا دو هزارم مجازه

دوستم توی سال اول نظام‌جدید ، با رتبه ی سی هزار تونست پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان رو بیاره ... 

💫❤...تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز...❤💫❤💫...میکشم ناز خدا تا به همه ناز کنم ...💫❤
2740
دوستم توی سال اول نظام‌جدید ، با رتبه ی سی هزار تونست پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان رو بیاره ...  ...

سهمیه داشته شک نکن

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

کار خوبی میکنی برو پزشکی

چون بقیه رشته ها کار نیست فقط پزشکی کاره

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 
سلام گلمممممممم...خوبی شما ... بزار یکمی راهنمایت کنم طبق تجربه و چیز هایی که دیدم  گلم منم عا ...

عزیزم رشته ی اقتصاد خوبه ؟ 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.
2706