2703
2553
عنوان

رشته پزشکییی😍😍😋😋

1059 بازدید | 108 پست

خانومااا ...من عاشق رشته ی پزشکیم ... و اینکه سال ۱۴۰۰ هم‌کنکور دارم .. یعنی سال بعد ... به نظرتون حداقل و حدااکثر با چه رتبه ای هم‌توی دولتی و هم توی ازاد و هم توی دانشگاه پردیس خودگردان ( در افتضاح ترین حاالت ممکن🤣🤣) میتونم پزشکی بیارم‌... توروخدا راهنمایی کنید منو😍😋😁به کمک همتون نیاز دارم ... و اینکه هر چقدرر در مورد سختی هاش، اسودگی هاش، فانتزیاش، عشقاش،و ....میدونید بگید بهم‌ک منم بدونم و اشنا شم باهاش و اینکه اصن انتخاب رشته پزشکی کار درستیه یا نه یا اینکه از نظر درامد رشته ی اوکیی هستش یا نه ...یا اگر رشته ی خوبی نیس، چه رشته هایی توی اوج هستن و اوکی هستن تا هدفم‌رو عوض کنم ....مرسی از همه ی شما خانوم خوشگلاا😍😗😁

💫❤...تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز...❤💫❤💫...میکشم ناز خدا تا به همه ناز کنم ...💫❤

موفق باشی عزیزم

تو سایت قلم چی قسمت تخمین رتبش نوشته 

لطفا کاربریت رو بترکون و از سایت تا بعد کنکورت برو

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم منم مثه شما عاشق پزشکیم و مثه شما احتمالا ۱۴۰۰ کنکور بدم.یه چیزایی رو ازش میدونم حدودی ولی اگه سؤال خاصی داری که ممکنه من ندونم بگو از عشقم میپرسم برات

چون تو با بد،بد کنی پس فرق چیست؟

دوست پسر من یکی از معروفترین پزشکای مشهده ...فوق العاده ادم افسرده ایه چون بخاطر فشردگی و سختی کارش همسرش ازش جدا شده و حتی منو به زور میبینه هفته ای ی بار اونم در حد دوساعت هول هولکی ...همش زنگ و زنم و زنگ ک بیاین عمل دارین و...درامدش عاااالیه ولی واقعا پیرت میکنه 

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎
2714
پزشگی عالیه انشالله به امید خدا در میایی

اره دراومدنش ک درمیام .... حالا دولتی نشد ، ازاد میرم ‌. از نظر مالی و اینا مشکلی ندارم ... فقط میخام ک حداقل و حداکثر رتبه رو بدونم ک با چه رتبه ای میشع دراومد .... اگر میشه راهنماییم‌کن

💫❤...تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز...❤💫❤💫...میکشم ناز خدا تا به همه ناز کنم ...💫❤
بجا وقت تلفی اینجا گلم برو درس بخون یا یه ورزشی کن به چشمات استراحت بده من خودم دانشجوی پزشکیم دوران ...

منم گوشی انچنان دستم نمیگیرم ...درس هم‌میخونم ... قصدمم خرید dvd هس ... 

والا منم بابام دبیر زیسته اصلا خیلی سخته به غیر از کتاب همه چی میخونم حالا ببینم 1400 چی میشه منم مثل تو کنکور یم زیست‌ از همه چی سخت تره  فیزیو تراپی هم بد نی بازار کارش بالاس یا سونوگرافی وتکنسین خوبن از نظر بازار کارو ورتبه خوبن دست یافتنین

الان کلاس چندمی؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
بجا وقت تلفی اینجا گلم برو درس بخون یا یه ورزشی کن به چشمات استراحت بده من خودم دانشجوی پزشکیم دوران ...

خب میشه راهنمایی کنی ک حداقل و حداکقر با چه رتبه ای توی اون ۳ تا دانشگاه ک‌گفتم میشه قبول شد 

مگه نمیگی عاشقشی؟ پس چرا میخوای عوض کنی تصمیمت رو؟ نه گلم انتخابت درسته 

منم مثل خودتم، سال بعد کنکور دارم، دندونپزشکی رو خیییییییلی دوست دارم. 

🦋خداجونم دلت میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706