2733
2739
عنوان

چی جواب خونواده شوهرمو بدم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 53 پست
پس چکار کنم خیلی بدم اومده

خب شما هم بعدا توی شرایط مشابه همین کارو بکن

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

عزيزم بيشعور كه شاخ و دم نداره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی چارش بی محلیه

شما هم بعدا اگه خدای نکرده بیمار داشتند تماس نگیر حالشونم نپرس عیادتم نرو

بعدا که سرحال شدی واسه اعیاد هیچ تحویلشون نگیر

وقتی سگ محل شدن حالشون سرجاشون میان

2728

😕شما چرا دلت میخاد بهت توجه کنن

چه حوصله ای داریا😫

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
2738

ببخشید استارترجون.

دوستان اگه یکی بخوادبهت هدیه بده بعدبگه ماسک ابرسان یا بادی اسپلش کدوموبیشتر دوست داری شماباشین کدوموبیشترانتخاب میکنین؟

من هردوشودوست دارم ولی میخوام اونیکه بیشتربکارم میادروبگم

بنظرتون کدومش بهتره؟

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
2706