2737
2734
عنوان

چی جواب خونواده شوهرمو بدم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 53 پست

خواهر منم جاری و یکی از خووهرشوهراش دقیقا همین کار خانواده شوهرتو کردن

اونم وقتی جاریش لچش تصادف کرد زنگ نزد عیادتم نرفت

خواهرشوهرم عمل قلب کرد خواهرم نه زنگ نه عیادت

دلش حسابی خنک شد

سوهرشم زبونش کوتاه شده بود دیگه چی میتونست بگه

گلپر همونه که تو اسفند هم بعضیا میریزن

با گلپر شربت درست میکنن یا ختمی؟ 

"سرم را شاید بتوانند دیگران گرم کنند...                                      " اما وقتی تو نیستی...                                               "هیچکس نیست دلم را گرم کند! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلپر گلپره ختمیم ختمیه😐😐😐

مرسی واقعا😐

"سرم را شاید بتوانند دیگران گرم کنند...                                      " اما وقتی تو نیستی...                                               "هیچکس نیست دلم را گرم کند! 
الان اگه چیزی براشون بنویسی خوشحال میشن میگن اعصابشوخوردکردیم بدترینجواب سکوت وکم محلیه عین خودشون ر ...

دقیقا اگه چیزی بنویسی خودتو بی ارزش و سبک کردی

از قدیم گفتند چیزی که عوض داره گله نداره

2728
نه.ختمی گلای رنگی خوشگله با پرچمای بزرگ که از گل زده بیرون.گلپر یه گیاه تقریبا صحراییه که کوتاهه ولی ...

مزشون باهم فرق داره؟ 

2738
گلپر واسه اسفند و ترشی و روی باقالی میریزن باهاش شربت درست کنی رو هوا میری😂😂😂

به جان خودم تو اینستا چندتا بلاگر با گلپر شربت درست کردن شکلشم مث ختمیه من گیج شدم نمیدونم چجوریه😄

قربانت😁😂بزن گوگل خب 😎

زدم جواب درستی نمیده

ختمی رو نخوردم ولی گلپرو خوردم.عطر و بوشون که خیلی فرق داره.گلپر خوشبوتره خیلی

شبیه بهم هستن یا فرق دارن از لحاظ رنگو گل؟ 

عزیزم عکس العملی نشون نده زمین گرده

بلاخره مناسبتی چیزی پیش میاد

تو زنگ نزن بزار شوهرت فقط بگه

اگ ام بگن براچی زنگ نزدی 

تو دهنت حرف داری

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت
به جان خودم تو اینستا چندتا بلاگر با گلپر شربت درست کردن شکلشم مث ختمیه من گیج شدم نمیدونم چجوریه😄

والا چینیا با سوسکم سوپ درست میکنن

ما هم تو اینستا دیدیم باید درست کنیم یعنی؟

گلپر بوی پا میده خوشت اومده درست کن خب

ما که هرچی میگیم باز حرف خودت و میرنی

2706